Franco Stupaczuk wypowiadał się ostatnio na temat budzący wiele dyskusji: słynne „punto de oro”.

Nieobecny Premier Padel po głosowaniu, w którym gracze preferowali formułę przewagi, decydujący punkt nadal pozostaje przedmiotem debaty w rządzie padel profesjonalny. Rzeczywiście, wiele osób by chciało należy wprowadzić to przynajmniej wśród kobiet, gdzie mecze zazwyczaj trwają dłużej.

A wśród obrońców owego „braku reklamy”, który pozwala lepiej przewidywać czas trwania meczów i zapewniać większe napięcie, znajdziemy niejakiego Franco Stupaczuka, siódmego zawodnika na świecie. Argentynka sugeruje nawet dużą zmianę w zakresie spotkań kobiet…

„Ustawiłbym „punto de oro” i poprosiłbym kobiety o rozegranie świetnego tie-breaka w trzecim secie”.

Jak wyjaśniono powyżej, ponieważ kobiety nie mają takiej samej siły ognia jak mężczyźni, mecze są czasami uważane za nieco za długie. Czy chciałbyś zobaczyć świetny tie-break w trzecim secie dla dziewcząt?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !