W poprzednim artykule ogłosiliśmy możliwość nieobecności Hiszpanii i Argentyny podczas światowego padel 2020 w Katarze. Fałszywy alarm.

Po sankcji przeciwko dwóm finalistom edycji 2018 wydanej przez FIP istniała możliwość, że te dwa flagowe narody, niezbędne podczas mistrzostw świata, nie będą obecne.

Padel Worlds: Hiszpania i Argentyna nieobecne?

On jest prezydentem Międzynarodowej Federacji Padel, Luigi Carraro, który poświęcił czas na skontaktowanie się z nami, aby uspokoić wszystkich.

Mistrzostwa świata w Padel 2020, które odbędą się w Doha (Katar) od 16 do 23 listopada, będą liczyć na obecność Hiszpanii i Argentyny, ponieważ są one już zarejestrowane.

To spotkanie będzie wielkim festiwalem Padel, który zgromadzi maksymalnie narody. Poziom zabawy wzrasta z każdym rokiem, co obiecuje piękne plakaty i piękne spotkania.

Mam nadzieję, że ta impreza dotrze do twojego domu, jeśli nie dotrzesz do Doha.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.