Nie przegap niczego z Mistrzostw Świata padel 2022 zaczyna się w poniedziałek 31 października w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a ten post jest aktualizowany w czasie rzeczywistym.

Wszystkie podane czasy to czasy francuskie, w Paryżu jest to o trzy godziny mniej niż w Dubaju.

Sobota 22:30 – mistrz świata Argentyny!

Sobota 17:15 – Hiszpania wybiera ostateczne zwycięstwo

Sobota 17:10 – brązowy medalista Francji!

Sobota 15:30 – Chodźmy na decydujący mecz!

Sobota 14:00 – Odkryj pary, które zostały wybrane do tego finału

Sobota 13:55 – Włochy trzecie wśród dziewcząt

Sobota 13:00 – Maigret i Tison wprowadzają Francuzów przeciwko Portugalii

Sobota 12:50 – Wielcy faworyci konkursu utrzymali swoją rangę!

Sobota 12:30 – Brazylijczycy dominują nad Belgami

Sobota 11:45 – A gdyby wyczyn stworzyła Belgia?

Sobota 11:20 – Wyjazd do Francji – Portugalia!

Sobota 09:30 – Śledź finałowy koncert kobiet

Sobota 09:00 – Francuzi finiszują na siódmym miejscu

Sobota 02:00 – Program dnia i na żywo

Piątek 23:30 – piątkowe wyniki

Piątek 17:35 – Inzerillo spotyka się w Portugalii

Piątek 17:25 – Argentyna dołącza do Hiszpanii

Nie ma też cudu dla Portugalii, która po dobrym starcie w drugim meczu przeżyła powrót Argentyny. Argentyńczycy wygrali więc 2:0 i dołączyli do Hiszpanii w finale, na który wszyscy czekali.

Francja zna zatem swojego przeciwnika do trzeciego miejsca: Portugalię, która również marzy o podium po wczorajszym wyczynu przeciwko Brazylii. Ale Blues też tego chcą!

Piątek 17:05 – Hiszpania eliminuje Francję

Piątek 16:28 – Portugalia w to wierzy

Poświęceni mistrzowskim zwycięstwem wczoraj z Brazylią, Portugalczycy pozwalają sobie w to uwierzyć z Argentyną, mimo straty pierwszego punktu. W przeciwieństwie do gwiazd Tapia i Chingotto, Pedro Araujo i Vasco Pascoal dwukrotnie przełamali się, prowadząc 3-0. ten marzyć czy może to być kontynuowane?

Piątek 15:55 – Argentyna 1, Portugalia 0

Argentyna, nawet szybciej niż Hiszpania, zdobyła swój pierwszy punkt dzięki Martinowi Di Nenno i Franco Stupaczukowi, zwycięzcom 6/1/6/1 z Portugalczykami Barbosą i Ferreirą.

Piątek 15:55 – Hiszpania 1, Francja 0

Alejandro Galan i Paquito Navarro zdobyli pierwszy punkt dla Hiszpanii, dominując nad francuską parą Tison / Maigret. Francuzi, wyraźnie zdominowani w pierwszym secie, przegrali 1/6, w drugim omal nie zremisowali, ale doznali przerwy, która kosztowała ich seta… i mecz (1).

Piątek 14:55 – Skład połowy francusko-hiszpańskiej

Piątek 15:10 – dla Francuzów stracone

Piątek 14 – Francja i Portugalia w decydującym meczu

Piątek 12:50 – Hiszpanie w finale

Egzekutorzy Francuzów wczoraj belgijscy piłkarze przegrali już z Hiszpanią, która wygrała dwa pierwsze mecze i tym samym dotarła do finału.

Piątek 12:15 – Portugalia prowadzi 1:0

Nie ma cudu dla Ligiego i Soubrie, pokonanych 6/1/6/2 przez Portugalczyków nr 1 Araujo i Rodrigueza.

Piątek 11:10 – Les Françaises na torze

Chodźmy na pierwsze mecze o godzinie 14 (lokalnie), w szczególności Francuzi przeciwko Portugalczykom. Film jest śledzić TUTAJ.

Piątek 09:30 – Meksykanie wygrywają

W meczach klasyfikacyjnych między 13. a 17. miejscem kobieca drużyna Meksyku pokonała dziś rano Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Czwartek 19:30 – Francuzi w półfinale!

Czwartek 17:35 – Kolejny decydujący mecz między sąsiadami!

Czwartek 17:30 – Wielkie rozczarowanie wyborem Robina Hazizy…

Czwartek 16:00 – Maigret i Tison startują we Francji

Benjamin Tison i Adrien Maigret doskonale wprowadzają Francję przeciwko Belgii, wygrywając 6/1 6/2 z Maxime Deloyer i Laurent Montoisy.

Trójkolorowe więc mają teraz dwie możliwości dokończenia pracy. Pierwsza będzie dla Johana Bergerona i Jérémy'ego Scateny przeciwko Clémentowi Geensowi i Jerôme'owi Peetersowi!

Czwartek 15:20 – Chodźmy na drugą Francję-Belgię tego dnia!

Czwartek 14:55 – Decydujący mecz pomiędzy Francją a Belgią!

Czwartek 14:40 – Faworyci bez problemu

Czwartek 12:45 – Pothier i Godallier bez problemu

Francuzki zdobyły pierwszy punkt z Belgią dzięki sukcesowi Léi Godallier i Lucile Pothier przeciwko Bernardowi / Van Mol 6/1 6/2.

Czwartek 11:00 – Śledź wszystkie kwatery na żywo

Czwartek 10:20 – Kompozycje Francja vs Belgia pań

Czwartek 09:45 – Wielki zwrot w Dubaju

Czwartek 01:15 – Podwójny pojedynek między sąsiadami!

Czwartek 00:45 – Program ćwierćfinałów (i mecze klasyfikacyjne)

Środa 23:50 – A eliminacje do ćwierćfinału to…

Środa 23:40 – Wyniki ostatniego dnia basenów

Środa 23:00 – Francuzi i Francuzi pierwsi w kurczakach!

Środa 18:30 – Les Bleues miażdżą kraj gospodarza

Środa 17:00 – Szwecja i Brazylia ruszają na tor

Środa 16:00 – Wszystkie linki do zakończenia meczów grupowych

Środa 15:35 – Oto pary, które skrzyżować miecze w konfrontacji Francja – Paragwaj

Środa 15:00 – Konfrontacja, która zapowiada się gorąco!

Środa 13:45 – Mistrz Francji szykuje się do wielkiej walki od 16:00 czasu francuskiego!

Środa 12:00 – Wielka walka w perspektywie!

Środa 11:30 – To dobra wiadomość o poranku!

Środa 9:15 – Full dla Les Bleus i Les Bleues

Dziś rano nie było żadnego napięcia dla francuskich drużyn. Chłopcy wygrali z Katarem 3:0, a dziewczyny z Paragwajem, w obu przypadkach bez straty seta.

Środa 6:05 – Skład męskiej drużyny

Adrien Maigret i Thomas Leygue zostali odpoczęci przez kapitana Pablo Aymę.

Środa 5:55 – Skład kobiecej drużyny

Będzie to pierwszy występ pary Invernon / Detrivière w tym Pucharze Świata. Francja jest przeciwna Paragwajowi.

Środa 5:45 – Trzeci dzień NA ŻYWO

Wtorek 21:35 – Program na ostatni dzień kur

Wtorek 21:30 – Wyniki dnia

Wtorek 21:00 – Francuzi wygrywają z Brazylią!

Wtorek 19:00 – Les Bleues jeden mecz przed eliminacją…

Wtorek 17:20 – Francuzi wychodzą na prowadzenie z Brazylią

Wtorek 15:50 – kompozycje na mecz Francja vs Brazylia

Wtorek 15:35 – Faworyci nie wchodzą w szczegóły

Zwycięstwa 3/0 bez straty seta dla Hiszpanii, Argentyny, Włoch i Portugalii odpowiednio z Niemcami, Belgią, Meksykiem i Holandią.

wtorek 15:00 – Belgowie za silni dla Holendrów

Oczekiwane starcie między dwoma sąsiadami nie doszło do skutku. Rzeczywiście, Belgia okazała się zbyt silna dla Holandii, dla której ćwierćfinał jest daleko…

Wtorek 12:30 – Francuzi nie mają wyboru: dziś po południu musimy pokonać Brazylię!

Wtorek 10:30 – Starcie między Belgami a Holendrami

Wtorek 09:30 – Linki do śledzenia drugiego dnia w Dubaju

Wtorek 09:00 – The Blues zakwalifikowali się do kwarty

Wtorek 07:15 – Inzerillo / Moreau zapewnia

Francja zdobyła dziś rano swój pierwszy punkt przeciwko Egiptowi w grupie D.

Wtorek 06:15 – Cztery mecze grupy D dziś rano bardzo wcześnie!

Dwie grupy D (panie i panowie) musiały wystartować dziś rano wcześniej niż wszyscy inni. Znajdź 4 bezpośrednio na kanale Międzynarodowej Federacji Padel.

Wtorek 06:00 – Kompozycja Francja vs Egipt

A teraz zaczyna się druga konfrontacja grupy D.

Poniedziałek 21:30 – Program na drugi dzień

Poniedziałek 21:05 – Wyniki pierwszego dnia

Poniedziałek 19:30 – Zawody zaczynają się źle dla Francuzek…

Poniedziałek 17:00 – Collombon i Soubrie mocno spadają

W pierwszym meczu Francuzi nie zdołają wejść do rozgrywek. W obliczu Girdo/Navarro Alix Collombon i Charlotte Soubrie nie mogli nic zrobić. Kłaniają się 6/1 – 6/0.

Poniedziałek 16:00 – Niebiescy kończą robotę

Czyste zwycięstwo tricolorów dzięki zwycięstwu 6/1 6/3 Maigret/Tison przeciwko Barrientos/Hazouri.

Maigret-Tison-Ayme-J1-Dubaj-2022-Świat

Poniedziałek 15:30 – Kompozycje ze spotkania Francuzek i Szwedek

Poniedziałek 14:50 – Francja wygrywa z Meksykiem

Poniedziałek 13:15 – Bergeron i Scatena startują we Francji

Pierwszy punkt dla Francji przeciwko Meksykowi. Johan Bergeron i Jérémy Scatena dominują Pablo Amora i Raul Mendez 6/3 6/4.

Poniedziałek 12:15 – Jak śledzić wyniki?

W tej chwili nie wszystkie linki YouTube mają wyświetlacz. Z drugiej strony możesz znaleźć wyniki w czasie rzeczywistym ICI.

Poniedziałek 12:00 – Skład Bluesa przeciwko Meksykowi

Poniedziałek 10:15 – Linki do śledzenia meczów

(Na razie dostępne są tylko linki do meczów o godzinie 15:00 (południe we Francji), linki do kolejnych meczów dodamy później.)

Poniedziałek 10:00 – Prognoza pogody

W Dubaju jest godzina 13:00, a temperatura wynosi 31°C. Wiatru prawie nie ma (5 km/h), ale powietrze jest dość wilgotne (57%). Mimo tych warunków, które na pierwszy rzut oka wydają się idealne dla atakujących, tory są dość wolne. Biada tym, którzy są zbyt niecierpliwi!

Poniedziałek 09:00 – Program dnia

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !