Francja zdobywa pierwsze dwa punkty na Mistrzostwach Świata Padel 2020 obecnie rozgrywany w Doha w Katarze.

Zarówno panie, jak i panowie wykonali swoje zadanie już pierwszego dnia w Doha.

Dziewczyny wygrywają 3/0 przed kamerami Bein Sport!

Po stronie dziewcząt to ostateczne zwycięstwo tych, którzy mieli zaszczyt zainaugurować centralne boisko przed kamerami Bein Sport!

W swoim pierwszym meczu na niebiesko, Lucile Pothier, która grała u boku Alix Collombon, nie zadrżała na tym centralnym polu, wygrywając 6/0 6/2 z Salcedo / Dingwall. Dwóch graczy ze wschodniej Francji pokazało całą swoją treść w wywiadzie do mikrofonu Lorenzo Lecci Lopez.

Kolejny udany debiut Élodie Invernon. Wraz ze swoją zwykłą partnerką Charlotte Soubrie, zawodniczka trenowana przez Yannicka Maurela nie przejmowała się zbytnio presją. Finaliści Toulouse P2000 wygrali 6/0 6/0 z Moreno / Talarico!

Haziza soubrie invernon zwycięstwo stany zjednoczone katar 2021

Ten sam wynik dla Léi Godallier i Mai Vo, które nie pozostawiły szans na ocalenie honoru Magriniemu / Marquezowi!

Zauważ, że w grupie Francji Chile prowadzi obecnie zerowy mecz przeciwko Niemcom Kristiny Clement!

W przypadku mężczyzn pierwszy punkt jest również zapewniony

Wybór drużyny Francji 2021 katar doha

Te światy zaczynają się na kole naszych Francuzów, którzy genialnie zdobyli swoje pierwsze 2 punkty przeciwko Niemcom.

Nasi Francuzi, agresywni od pierwszego punktu pierwszego meczu, wyraźnie pokazali swoje ambicje. Dotykając przerwy wejściowej, ale bez powodzenia, byli w stanie bez większego strachu zarządzać swoją usługą przez cały zestaw. Dlatego z pewnością siebie i spokojem poszli szukać przerwy przy 4-4, a potem potwierdzili swoją grę serwisową, aby wygrać tego pierwszego seta z wynikiem: 6-4. Następujące ? Drugi set, przeplatany zwrotami akcji, przerwami i przerwami, w którym ostatecznie wygrał nasz blues z wynikiem 6-4. Wynik końcowy: 6-4 6-4

Nasi dwaj Francuzi przyjechali podzielić się z nami swoimi uczuciami po pierwszym zwycięstwie w tych mistrzostwach świata.

Wtedy to Max Moreau powrócił do drużyny Francji z francuskim numerem jeden Benem Tisonem. I możemy powiedzieć, że duet nie zostawił najmniejszego okrucha swoim przeciwnikom. W obliczu pary Lingen - Bode, która wydawała się potrzebować rozwiązania, energia Maxa Moreau w połączeniu z techniczną dokładnością Bena Tisona sprawiły, że Francuzi nie byli naprawdę w trudnej sytuacji przez cały mecz. Zwycięstwo punktacją: 6-2 6-4.

Moreau Tison mistrzostwa świata katar padel 2021

Francja wygrywa więc ten pierwszy punkt i chociaż przeciwnik z Niemcami jest już spasowany, ma miejsce trzeci mecz między parą Blanqué / Leygue a Nesserschmidt / Böhnke, który należy śledzić bezpośrednio tutaj:

Zauważ, że w tej grupie D drugi faworyt, Paragwaj, nie pozostawił Polsce żadnych szans, zgarnął 3 punkty do 0.