Do pierwszy raz w historii, konkurs padel był transmitowany do telewizja francuska. Podczas finałów, można było zobaczyć wspaniałe spotkania międzyArgentyna i Hiszpania sur Bein Sport. Ale niektóre niezwykłe obrazy nie zostały zarejestrowane przez kamery. Padel Magazine zaprasza do odkrycia tego, czego nie było w telewizji!

Paquito kontra Bela

Przy 5/5 15-40 w trzecim secie gra była gorąca. Nieoddychające powietrze. Punkt, który miał nadejść był prawie taki sam jak dla Paquito Navarro i Juana Lebrona. W najważniejszym momencie Paquito rzuca się na ziemię, ofiara silnych skurczów lewej łydki.

Chwila wahania, Lebron Wyciąga nogę, a sędzia mówi „czas”. Martin Di Nenno i Fernando Belasteguin są gotowi do podania, a mecz nie powinien zakończyć się skurczem. Sędzia ostatecznie przyznaje Hiszpanom przerwę medyczną.

Następnie Martin Di Nenno przychodzi posłuchać swojego zwykłego kolegę z drużyny, podczas gdy Bela pozostaje na uboczu. Kiedy Andaluzyjczyk wstaje, jesteśmy świadkami poniższej sceny: Bela i Paquito wymieniać słowa i nie wydają się być słowami miłości. Co Bela mówi Paquito?

Udostępnij tytuł publicznie

Na finał w Doha przybyło wielu fanów hiszpańskiej drużyny.

Początkowo Alejandro Galán poprosił ich o większe wsparcie. Rzeczywiście, w ważnych momentach Argentyńczycy robili więcej hałasu!

Po drugie, drużyny kobiet i mężczyzn mogły świętować tytuł z hiszpańskimi kibicami.

Dziewczyny przeżyły piękny moment obcowania ze swoją publicznością:

Podczas gdy wśród chłopców Paquito Navarro szukał flagi Hiszpanii na trybunach, aby zasymulować walkę byków.

Lebron bardzo poruszony

Juan Lebron jest bardzo ekspresyjny, wiemy o tym. Pod koniec finału świat nr 1 nie mógł przestać śpiewać. Jego „bardzo, bardzo, bardzo szczęśliwy” stał się już ikoną. Wyraża się z otwartym sercem na Padel Magazine :

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.