Le Świat Padel Centrum to pierwsza na świecie franczyza klubów padel. Jego celem jest połączyć struktury i do ustalenia standardy jakości mundury.

Rozwijaj rozwój padel

Jest duży projekt który właśnie pojawił się w świecie padel, Rzeczywiście, Świat Padel Centrum ma na celu zjednoczenie klubów na całym świecie w celu zagwarantowania tego samego standardy wydajności zarówno dla profesjonalistów z branży, jak i dla praktyków. Obowiązek obecnie, ponieważ padel zyskuje udział w rynku, zwłaszcza w porównaniu do tenisa.

Podstawową ideą jest oferowanie wszystkich części świata padel de rozwijać swój wzrost w celu zwiększenia zysków i przyciągnięcia nowych graczy, zwłaszcza że kontekst globalnej pandemii wpłynął korzystnie na rozwój tej dyscypliny. Tak właśnie wygląda świat Padel Centrum pozwoli między innymi na współpracę z oprogramowaniem do zarządzania instalacjami, korzystanie z praw do wizerunku NOX i Bullpadel wyposażyć kluby od A do Z i włączyć je do corocznego turnieju.

PADEL - ŚWIAT PADEL CENTRUM - 060421

Ameryka przed Europą?

Obecnie Świat Padel Centrum jest o pierwszej faza eksperymentów i ekspansji po drugiej stronie Atlantyku (Stany Zjednoczone, Argentyna, Chile, Meksyk, Kolumbia, Urugwaj). Jednak w zależności od postępu projektu, przybycie na Stary Kontynent w najbliższych miesiącach powinno nastąpić wkrótce.

Tym samym kluby, które chciałyby być częścią WPC, będą miały do ​​swojej dyspozycji usługi komunikacyjne, reklamowe, marketingowe i szkoleniowe. Celem jest profesjonalizacja zatrudniania trenerów, opanowanie pozycjonowania marki w sieciach społecznościowych, ale także efektywne zarządzanie dochodami. Wreszcie stowarzyszone struktury skorzystają na monitorowaniu w celu organizowania turniejów i rozwijania ośrodków o wysokiej wydajności pod nadzorem Lisandro Borges, prezes Argentyńskiej Federacji.

 

François Miguel Boudet Dziennikarz padel sport

Jestem dziennikarzem sportowym mieszkającym w Barcelonie i oczywiście fanem padel.

RMC Sports, L'Equipe Magazine, Sport24, Infosport +, BeIN sports, a teraz wisienka na torcie: Padel Magazine ! ;)