Zawsze wyżej, zawsze dalej, World Padel Tour potwierdza chęć eksportu i zaoferowania spektaklu jak największej liczbie osób. Wpłynie to na jeszcze więcej krajów w 2020 r.

Już po raz siódmy World World Tour Padel koncentruje się na ekspansji międzynarodowej. Z jego nowy kalendarz, możemy już powiedzieć, że się dotknął 4 kontynenty i 10 krajów pod koniec sezonu. Coraz więcej krajów może zatem cieszyć się „najlepszym padlem na świecie” na żywo, ale także w telewizji !

Ta strategia internacjonalizacji nie zaniedbuj Hiszpanii, ponieważ tutaj ponownie WPT ma na celu umożliwienie jak największej liczbie obywateli korzystania z jej programu na żywo. Do końca roku 39 hiszpańskich miast będzie mogło zorganizować turniej. Nowymi są Oviedo i Lleida.

Ostatecznie można sobie wyobrazić, że pewnego dnia tor może być całkowicie międzynarodowy, jak tenis, pozwalając całej planecie cieszyć się tym wspaniałym spektaklem.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!