Wielki start francuskich drużyn w World Seniors+!

Później wielkie zwycięstwo Pań nad Urugwajem, przyszła kolej na Panów, aby wygrać swoje pierwsze starcie z Chilijczykami.

Pełna karta dla Francuzów

Nasi Błękitni sprzeciwiali się wyborowi Chile do udziału w rozgrywkach i pewną i mocną ręką wygrywali we wszystkich swoich bitwach.

Rzeczywiście, na 5 rozegranych gier, jest 5 sukcesów francuskich graczy.

W kategorii +35 para JT Peyrou - Loïc The Panse odniósł zwycięstwo w 3. secie, kończąc mecz wynikiem 4-6 / 6-3 / 7-6 przeciwko Mario Galindo i Rodrigo Fuentealba.

Wśród +40-stek, Romaina Coiraulta et Christophe henry byli przeciwni parze mura - Orellana.
Mimo skomplikowanego początku meczu Francuzki zdołały podwyższyć wynik i wygrać partię w drugim i trzecim secie.
Wynik końcowy: 5-7/6-4/6-3.

Sébastien Corbelli i Yohanna Potrona (+45) widzieli siebie walczących z parą utworzoną przez Cristian Yanez et Franciszka Pujado.
Solidny występ pozwala im wygrać 6-4 / 6-4.

To już czwarty mecz dnia Cyryl Boronad et Fabiena Vebera (+50), które weszły w grę.
Bezwzględnie obaj gracze rozwinęli swoją grę w jednostronnym meczu.
Końcowy wynik 6-0 / 6-1 przeciwko parze Juan Soto - Hugo Huaquiana.

W końcu to Jan Marka Lagloire'a et Oliviera Launo (+55), który zakończył ten piękny dzień również spacerując po ziemi.
W przeciwieństwie do Sanfuentes - parolina, obaj przyjaciele wygrali 6-2 / 6-1.