Pierwsza edycja Mendozy Premier Padel w Argentynie jest bezsprzecznie świetna popularny sukces i będziesz musiał siedzieć do późna, jeśli chcesz zobaczyć najlepsze z padel świat na żywo.

W Argentynie jesteśmy fanami padel, a dodatkowo na stokach będziemy mieli 3 Argentyńczyków z 8 graczy. 11.000 XNUMX dostępnych miejsc z pewnością nie wystarczy, aby pomieścić wszystkich kibiców.

Z bogiem na szlaku padel Argentyńczyk: Fernando Belasteguin.

Początek działań wojennych na centralnym torze z Momo Gonzalezem i Alexem Ruizem w starciu z Franco Stupaczukiem i Pablo Limą o 23:30.

Po tym meczu odbędzie się drugi półfinał, który powinien rozpocząć się najwcześniej o godzinie 1:30. Belasteguin / Coello zmierzy się z Di Nenno / Navarro.

Mecze będą transmitowane na żywo na kanale. Youtube z Premier Padel. Tym razem nie ma Canal+. Harmonogram z pewnością nie pomógł.

Tak, jest trochę za późno, ale kiedy kochasz, nie liczysz się, prawda?

program półfinałowy premier padel Mendoza

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.