Wkrótce będziesz mógł znaleźć drogę do torów padel i chcesz zainwestować w nową rakietę. Oto 10 bestsellerów od początku 2020 roku.

Na początku 2020 r. Widzimy, że wiele marek ma postaw na wszechstronność. Mała antologia niektórych z modele wysokiej klasy najbardziej popularny.

  • Wilson Pro Staff Tour

Model dobrze znany we Francji, odkąd widzieliśmy, jak wraz z nim ewoluował Adrien Maigret. Pro Staff Tour jest wyposażony w Precision Foam, najsztywniejszą piankę marki, dzięki czemu zapewnia precyzję. Należy pamiętać, że jest to pianka PIANKA, a zatem elastyczna, co oznacza komfort, dobra wydajność piłki i optymalne pochłanianie wibracji.

Ta pala jest szczególnie poręczna dzięki swojemu kształtowi i lekkości (365g). Grafit na twarzach zapewnia nieco większą sztywność, aby lepiej dotykać kul atakujących. Chropowata powierzchnia Tri-Hex uprości twoje zadanie uzyskania efektów. W końcu mamy do czynienia z wszechstronny model dla graczy szukających pala kontrolna.

  • Kelme Olimpica

To w kształcie łzy Kelme Olimpica jest wysokiej klasy pala z wszechstronna moc z dużą sympatią, Jego rama jest wykonana z węgla i zawiera gumkę Eva Soft Ultra, raczej delikatna piana. Przyniesie ci dobre wyjście piłki, komfort, bez uszczerbku dla precyzji.

Twarze tej pali wybranej przez José Rico Dasi, Brat Javiego, są w węgiel 18k, która zapewnia bardziej suchy dotyk i więcej mocy. Gładka farba jest zwieńczonaszorstka powierzchnia, co powinno dać ci dobre połączenie efektów i prędkości piłki.

  • Bullpadel Hack 02

La Bullpadel Hack 02, to pala Paquito Navarro: wysokiej klasy model w kształcie łzy, zapewniający dużą wszechstronność. Wypełniony technologią: jest szczególnie wyposażony w piankę MultiEva i TriCarbon na twarzach doskonały kompromis między moc, wyjście piłki i contrôle.

sławny Most hakowy zwiększy sztywność uderzenia. Udane wykończenia, w tym niestandardowa waga, aby wybrać własne saldo lub standardowe Hesacore. Waga podstawowa: 365-380 g.

  • Dunlop Galactica

To rakieta wybrana przez Juani Mieres na rok 2020. Podobnie jak Juani na torze, zdolny do przesuwania się w prawo lub w lewo, w celu pozowania gry lub przyspieszenia, ta rakieta w kształcie łezki wyróżnia się wszechstronnością. W środku znajduje się pianka Pro Eva o średniej gęstości, idealna kompromis między wyjściem z piłki a precyzją.

Le Most Tri-Max przyniesie ci większą sztywność w sercu pala, co sprawi, że będzie bardzo stabilna w czasie uderzenia. Dodaj do tego Japoński węgiel 6k, i masz precyzyjną, solidną i bardzo poręczną rakietę, biorąc pod uwagę jej kształt, szczególnie dzięki lekkości (360-375 g).

  • Head Delta Hybrid

La Head Delta Hybrid 360 Grafen , w kształcie kropli wody, jest najpotężniejszym pala firmy Head. Dzięki piance PowerFoam i kombinacji węgla / włókna szklanego / grafenu po bokach zyskujesz maksymalny komfort i duży wylot piłki.

Dodaj do tego szorstką powierzchnię, która maksymalizuje efekty, a otrzymasz bardzo wszechstronny model. Wygrała już z graczami WPT, takimi jak Agustin Gutierrez. Wyświetlana waga: 375 g.

  • Bat Royal Padel

Ta pala w kształcie „zaokrąglonej kropli wody” została wybrana przez argentyńską Nelę Brito. Jej pianka hybrydowa, mieszanka polietylenu i gumy EVA zapewnia doskonały kompromis między uwalnianiem piłki, komfortem i siłą.

Jak zawsze w przypadku Royal Padel, mamy prawo do optymalne pochłanianie wibracji. Ponownie uderzająca powierzchnia, która miesza włókno szklane i węgiel, jest doskonałym kompromisem. ZA bardzo wszechstronna rakieta, która powinna zachwycić wielu graczy swoim imponującym komfortem.

  • Geniusz Nox AT 10

To pala wschodzącej gwiazdy World Padel Tour: Agustin Tapia. Jest to również rakieta używana przez Mapi Alayeto, a we Francji Benjamin Tison i Léa Godallier również zostali przekonani do tego modelu. Jest to właściwie połączenie dwóch udanych starych palet Nox: AT 10 Gold i AT10 Pro Cup.

Rakieta z pianką HR3, wspólna dla wysokiej klasy modeli Nox, z formą AT10 Gold. Ze względu na swój kształt ta pala jest bardzo poręczny i kontrolowany, ale nie brakuje mu mocy, szczególnie dzięki 12k węgla na twarzach, których hałas nie pozostawia obojętnego!

  • Babolat Viper Carbon 2020

To charakterystyczna rakieta Juana Lebrona, prawdopodobnie najlepszego niszczyciela WPT. Mamy więc pala w kształcie rombu, mając na uwadze wagę i szorstką powierzchnię dla efektów. Piana BlackEva daje bardzo dobrą piłkę.

Ten model, który także podbił Bastien Blanqué, jest w grze Pełny węgiel dla większej mocy a zatem maksymalna wydajność dzięki siatce i smashowi. Rakieta dla atakujących, która nie spowoduje żadnych niedogodności dzięki trójzębowi na wysokości serca, specjalnie zaprojektowanemu w celu zmniejszenia wibracji.

  • Czarna Korona Piton 8.0

Piton 8.0 to rakieta Eli Amatriain, ale także Jose Antonio Garcia Diestro. To jest model najpotężniejszy i najbardziej sztywny znakmi. Okrągły kształt, ta pala daje doskonałą zwrotność i większą kontrolę w obronie. Zawiera piankę EVA średniej gęstości, gumka o profesjonalnej jakości, która zapewnia idealne połączenie wygody i precyzji.

Le 15k węgla zmieszanego z włóknem szklanym zaoferuje doskonały kompromis między mocą a mocą kulki. Podobnie jak w innych modelach marki, najsłodsze miejsce jest poszerzone, dla większej kontroli. Mamy więc do czynienia z wysokiej klasy rakietą, idealny dla atakujących, raczej sztywny i bardzo dobrze prowadzący.

  • Kuikma Hybrid Soft

Dla tych, którzy dobrze znają Kuikma, ten PR 990 Hybrid Soft znajduje się między PR 990 Precision Soft a PR 990 Power Soft. Z kształt kropli, ma na uwadze większą wagę niż precyzja i mniej niż moc. To jest idealne kompromis między kontrolą a mocą.

Jak sama nazwa wskazuje, ma Pianka SoftEva, tolerancyjny i wygodny. Jego waga wyświetlana przy 362 g (+ -5) sprawia, że ​​jest to raczej lekka rakieta, która pasuje do większości ludzi. Jego szorstkie 12k węglowe powierzchnie, a jego podwójna rurowa rama z włókna węglowego zapewni Ci moc, gdy zakończysz.

Jeśli szukasz pala, nie wahaj się wybrać na wycieczkę ICI

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!