Namiot Fontvieille został zaatakowany przez szalone gry kończące się najczęściej na zestawach 3, ostatni mecz zakończył się na 2h30

Recenzja tego wielkiego dnia:

Niespodzianka: Gonzalo Díaz i Luciano Capra

Zaskoczeniem była argentyńska para Gonzalo Díaz i Luciano Capra, która wyeliminowała piątą światową parę, Juan Martín Díaz i Cristian Gutiérrez (6 / 7, 6 / 4 i 6 / 4).

Najlepsze nazwiska na świecie Fernando Belasteguin i Pablo Lima były nieco awanturnicze przez Alonso-Martíneza i Javiera Ruiza (6 / 3 i 7 / 5). Lima z pewnością miała głowę przy narodzinach pierwszego syna.

Paquito Navarro i Sanyo Gutiérrez w trybie ekspresowym, który również zakwalifikował się do ćwierćfinału przeciwko Raulowi Marcosowi i Raulowi Díazowi (6 / 2 6 / 1)

Jednym z meczów tego dnia była wielka konfrontacja Maxi Grabiel i Ramiro Moyano z Franco Stupaczukiem i Marcello Jardimem. Zdecydowanie ten Jardim jest wyjątkowy dzięki grze dotykowej, szczególnie powolnej i Stupowi, który sprawia, że ​​podskakujemy! Ostatecznie zwycięstwo przejdzie do faworytów: 6 / 2, 3 / 6 i 6 / 4.

Miguel Lamperti i Juani Mieres zajęli prawie 3h, aby wygrać z Gaby Recą i Juanem Lebrónem (2 / 6, 6 / 4 i 6 / 3). Spotkają się z Willy Lahozem i Adayem Santaną, którzy wyprzedzili Sebastiána Nerone i Alejandro Ruiza w wynikach 6 / 1 i 7 / 6.

Gonzalo Rubio, który musi się poddać

Jeśli ten dzień był pełen emocji, mała oznaka smutku dla tego bardzo miłego gracza: Gonzalo Rubio. Kiedy byliśmy w pełnym zestawie 3e, Gonzalo musiał się poddać po prostu z powodu silnych skurczów ręki. Nie jest w stanie utrzymać rakiety i grać. prowadzi porzucenie swojego kolegi z drużyny Matthiasa Marina,

Ostatnią parą, która potwierdziła jego bilet na ćwierćfinały, byli Matías Díaz i Maxi Sánchez, ale nie bez trudności! 3 pokonuje Jordiego Muñoza i Pablo Lijó za pomocą zestawu noży 3e (6 / 1, 3 / 6 i 6 / 4).

Piątkowe gry rozpoczną się o 15 h z transmisją strumieniową na żywo w języku hiszpańskim i angielskim.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.