Tennis Padel Soleil w Beausoleil, twierdza drużyn Monegasque, oferuje listopadowy 26 na 4 w grudniu duży turniej padel zatwierdzony przez Francuską Federację Tenisową.

Dzięki oświetlonym polom wiosłowym 4, w tym panoramicznym 2, a wkrótce dodatkowym boiskom 2, które zostaną pokryte (planowane na koniec grudnia), Tennis Padel Soleil będzie z pewnością największą strukturą padel w regionie.

Tennis Padel Soleil nie kończy się na tym, ponieważ klub zakłada akademię padla pod kierunkiem mistrza argentyńskiego paddle Gaby Reca. Będzie to nauczanie i szkolenie „TEAM GABY RECA” w otoczeniu wykwalifikowanych instruktorów.

Klub będzie oferował comiesięczne turnieje Padel, w tym zabawne turnieje dla grup społecznych. ,

W kilku słowach:

- Klub: DOM KLUBOWY, SNACK-BAR, UBRANIA / SAUNA, FITNESS ROOM, PROSHOP, OSTHEO, DARMOWY PARKING - KURSY SZKOLNE I PADELOWE dla dorosłych i dzieci + informacje: reżyser: CHRISTIAN COLLANGE tel: 0493780641 mail: info@tennissoleil.fr
Turniej do paddle-tenisa wiosło-Sun

„Panoramiczny widok na morze, u bram Monako!”
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.