Tennis Club of Auvers-sur-Oise uruchomił ten turniej 1er zatwierdzony w Val d'Oise.

Yohann Desmonts, ambasador padla w Auvers-sur-Oise, wyjaśnia, że ​​był na ten turniej ”8 reprezentował kluby i drużyny 14 (Mężczyźni 10 i kobiety 4) ”

Dobra pogoda była na spotkaniu.

U kobiet RIOJA Sabrina + 15 / LAMBERT Delphine 15 / 2 nie pozostawiła szans na COTTET Virginia 15 / 5 / LEBORGNE Emilie 30.

Sabrina Rioja i Monica Blankson-Hemans (3 / 6), mistrzowie ligi Val d'Oise udadzą się do Lyonu z pełnym zaufaniem do mistrzostw Francji padla w październiku.

U mężczyzn bitwa jest trudna. Ale najlepiej oceniany, Sebastien 1 / 6 / BURIDANT Brice 5 / przewyższa doświadczoną parę REGGIO Benjamin 15 / 4 / Yohann 30 / 2 DESMONTS na wynik 4 / 6 6 / 3 10 / 5.

Yohann DESMONTS był zdecydowanie na wszystkich frontach, ponieważ to on zadbał o organizację tego turnieju wspieraną przez sędziego Arbitra Claudie VIVIER: Para, która działała bardzo dobrze.

Sabrina Rioja

table val d'oise padel

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.