To w Montauban inauguracja Otwartego toru Francji Padela Mutuelle du Rempart zostanie ogłoszona na początku czerwca. Z bardzo ważnym wkładem gminy i zaangażowaniem burmistrza Brigitte Barèges, który znał Open de France w Tuluzie.

Wszystkie usługi, techniki, wydarzenia, komunikacja i oczywiście sport są mobilizowane na tę wielką imprezę, która czeka na nas Parvis Eurythmie.

Wstęp jest bezpłatny, a różne montalbańskie stowarzyszenia sportowe zostaną powiązane z tym wydarzeniem i zaprezentują swoje dyscypliny, aby goście mogli dowiedzieć się lub pokazać swoją wiedzę.

W ramach partnerstwa z biurem turystycznym, gminą i działem sportowym zaplanowano w piątek przedziały czasowe na wystawy, a także, a zwłaszcza, na próby dla każdego Montalbana, który chce wejść do klatki!

Wszystko to będzie koordynowane przez Cédric Carité Tennis Padel Academy, byłego mistrza Europy i trenera padla uznanego we Francji. Jest także współautorem Alaina Henry'ego (menadżera Padel Club du Mas w Perpignan) na żywo o pedagogice Padela.

Jeśli chodzi o sport, stół zaproponuje mieszane zespoły 8 najlepszego francuskiego poziomu oraz obecność niektórych obcokrajowców lub obcokrajowców.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.