W Casa . rzeczy się zmieniają Padel ! I jak często w tym klubie Ile-de-France odbywają się turnieje padel nie obejdzie się bez jednego z najbardziej znanych graczy w padel francuski, Cyryl Hanouna. Z Jonathanem Le Gallem udało mu się wygrać P100.

ale wiadomości dnia jest to, że prezes centrum, José Manuel Escoin, który również był w finale tego turnieju razem z Richardem Giordano, wraca do pracy na stoku i planuje wiele „wielkich ogłoszeń” w nadchodzących tygodniach.

Marzec 17 : bardzo wyjątkowy dzień, ponieważ numer jeden na świecie, Ale galan, będzie w Casa Padel. Zagra z kibicami i członkami klubu, którzy już niedługo powinni poinformować o sposobach udziału w turnieju, który pozwoli mu zagrać przeciwko Hiszpanowi.

24 maja : the turniej gwiazd długo oczekiwany odbędzie się. Powinniśmy mieć piłkarzy, tenisistów, osobowości telewizyjne i wielu innych. Wkrótce do tego wrócimy.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.