[vision_content_box style = "autumn" title = "Pierre Lamoure"]„Francuz” na wygnaniu w Hiszpanii, profesor i kierownik techniczny padel Klub Vals Axarquia w Torre del Mar otwiera swoją kolumnę padel „Techniczne i taktyczne”. Regularnie znajduj artykuły i filmy o tym, jak grać padel dzięki Pierre Lamoure. więcej informacji tutaj o jego programie, [/ Vision_content_box]

Oto dwa ofensywne strzały od padel i którzy chcą być ostateczni: par 4 i uderzenie w stopy.

4 jest tak potężnym uderzeniem, że mija ścianę naprzeciwko zaraz po odbiciu w przeciwnej drużynie. Ściana przeciwna wytwarzająca mierniki 4, jest powszechnie nazywana przez 4.

Uderzenie kolanem jest dość płaskim, silnym ciosem w stopy przeciwnika, kiedy piłka nie jest wystarczająco wysoka, aby wykonać na przykład par 4 lub inne rodzaje uderzeń.

4 PAR

problematyczny

Jesteś w ataku, siatka i cios, który właśnie zagrałeś, jest jakościowy. Przeciwnik zostaje osaczony na dole boiska i próbuje rzucić się, jego piłka unosi się, ale z niewielką prędkością.

Rozwiązanie:

par 4: jest to uderzenie, którego punkt uderzenia o ziemię jest blisko Ciebie i wznosi się bardzo wysoko, chcemy, aby piłka wyszła z pola, przechodząc przez tylną ścianę znajdującą się 4 metry od miejsca, w którym hiszpańska nazwa „por 4”, którą można przetłumaczyć po prostu „przez 4”

Punkty do zapamiętania, aby wykonać ten ruch

  1. Mieć wsparcie online
  2. Przesuń się w kierunku piłki
  3. Daj nadgarstek, aby narzucić odbicie bardzo blisko ciebie

Smash na stopach

problematyczny

Taka sama sytuacja jak poprzednio, ale piłka niewiele unosi się.

Rozwiązanie:

silne uderzenie stopami: chodzi tutaj o uderzenie, którego punkt uderzenia o ziemię znajduje się blisko stóp przeciwnika, który znajduje się z przodu. Chodzi o to, że nie ma czasu na reakcję fizyczną, a tym samym na zaskoczenie go zmianą rytmu.

Punkty do zapamiętania, aby wykonać ten ruch

  1. Mieć wsparcie online
  2. Przesuń się w kierunku piłki
  3. W głębokim punkcie ziemi linia może być dobrym wizualnym odniesieniem

Pierre Lamouré

Pierre Lamouré jest jednym z technicznych filarów Padel Magazine. Założyciel Upadel.net regularnie oferuje tematy techniczne i taktyczne padel. Pytanie ? Zapotrzebowanie ? nie wahaj się z nim skontaktować pod adresem pierrelamoure @padelmagazine.fr