[vision_content_box style = "autumn" title = "Pierre Lamoure"]PIerre Lamour„Francuz” wygnany w Hiszpanii, profesor i kierownik techniczny klubu padel Vals Axarquia z Torre del Mar, wprowadza na rynek swój padel „techniczny i taktyczny”. Znajdź regularnie artykuły i filmy na temat gry w Padel z Pierre Lamoure. więcej informacji tutaj o jego programie, [/ Vision_content_box]

Oto dwa ofensywne strzały padel i chcą być ostateczne: 4 i uderzenie w stopy.

4 jest tak potężnym uderzeniem, że mija ścianę naprzeciwko zaraz po odbiciu w przeciwnej drużynie. Ściana przeciwna wytwarzająca mierniki 4, jest powszechnie nazywana przez 4.

Uderzenie w stopy jest dość płaskim, silnym strzałem w stopy przeciwnika, zrealizowane, gdy piłka nie jest wystarczająco wysoka, aby wykonać ją na przykład przez 4 lub inne rodzaje roztrzaskania.

4 PAR

problematyczny

Jesteś w ataku, siatka i cios, który właśnie zagrałeś, jest jakościowy. Przeciwnik zostaje osaczony na dole boiska i próbuje rzucić się, jego piłka unosi się, ale z niewielką prędkością.

Rozwiązanie:

4: jest to roztrzaskanie, którego punkt uderzenia o ziemię znajduje się blisko Ciebie i wznosi się bardzo wysoko. Mamy nadzieję, że piłka wyskoczy z ziemi, przechodząc nad dolną ścianą znajdującą się do liczników 4, stąd jego hiszpańska nazwa „por 4”, którą można przetłumaczyć „4”

Punkty do zapamiętania, aby wykonać ten ruch

  1. Mieć wsparcie online
  2. Przesuń się w kierunku piłki
  3. Daj nadgarstek, aby narzucić odbicie bardzo blisko ciebie

Smash na stopach

problematyczny

Taka sama sytuacja jak poprzednio, ale piłka nieznacznie unosi się.

Rozwiązanie:

silne uderzenie stopami: chodzi tutaj o uderzenie, którego punkt uderzenia o ziemię znajduje się blisko stóp przeciwnika, który znajduje się z przodu. Chodzi o to, że nie ma czasu na reakcję fizyczną, a tym samym na zaskoczenie go zmianą rytmu.

Punkty do zapamiętania, aby wykonać ten ruch

  1. Mieć wsparcie online
  2. Przesuń się w kierunku piłki
  3. W głębokim punkcie ziemi linia może być dobrym wizualnym odniesieniem

Pierre Lamouré

Pierre Lamouré jest jednym z filarów technicznych Padel Magazyn. Założyciel Upadel.net regularnie oferuje techniczne i taktyczne tematy związane z padel. Pytanie ? Zapotrzebowanie ? nie wahaj się z nim skontaktować pod adresem pierrelamoure@padelmagazine.fr