Le liczba licencjobiorców Padel może przekroczyć liczbę licencjonowanych squashów do roku 2020. Nawet jeśli padel do tej pory ledwo osiągnie 10.000 XNUMX licencjobiorców, gwiazdy wydają się podwoić tę liczbę do końca roku.

Romain Taupin de Padelonomia wierzy nawet, że „w rzeczywistości jesteśmy znacznie większą liczbą potencjalnych licencjobiorców".

Wyjaśnia to liczba zawodów, które nie zostały jeszcze zatwierdzone. Ale te konkursy mogą się odtąd stać realizacja turniejów P25, Kategoria, która łączy w sobie towarzyskość, odkrycie sportu, ale także elastyczność dla graczy i organizatorów.

Wraz z utworzeniem FFT Padel Tour 2020, uruchomienie kanału FFT TV, znaczące inwestycje Federacji wszędzie we Francji i oczywiście ogromna praca klubów Padel, padel ma wszystkie karty pod ręką, aby podwoić swoje liczba licencjobiorców do grudnia 2020 r.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.