Portugalia wygrała wczoraj wszystkie finały podczas Mistrzostw Europy FEPA 2021 wczoraj pod murem na lewo od Bilbao w Kraju Basków.

Baskowie dali z siebie wszystko przed swoją publiką, ale portugalska drużyna była po prostu za silna. Wielki faworyt konkursu odchodzi z 4 tytuły: zawody drużynowe kobiet, zawody drużynowe mężczyzn, open kobiet, open mężczyzn.

Zespół złożony z wielu graczy APT odnotował wczoraj wzmocnienie Sofii Araujo i Any Catarina Nogueira, odpowiednio 20 i 28 w rankingu World Padel Tour ! Ćwierćfinaliści Menorca Open przybyli, aby pomóc swojej delegacji i obaj przynieśli punkt swojemu zespołowi w finale, odpowiednio z Leninhą Medeiros i Filipą Mendonçą.

Wreszcie Katia Rodrigues i Margarida Fernandes zwyciężyły w Open (6/3 6/4 przeciwko miejscowym Nerea Olano i Cristinie Gonzalez Moro), przyniósł ostatni punkt swojemu zespołowi.

Wśród mężczyzn finał był bardziej uzależniony, Baskowie uderzali od samego początku niespodziewanym zwycięstwem Pedro Echarriego Leivy i Joseby Diego Allende nad graczami APT Diogo Rocha i Nuno Deus: 6/1 3/6 6/3! Ale Portugalia zareagowała szybko, sprowadzając swoją najlepszą parę, składającą się z Miguel Oliveira i Vasco Pascoal.

Mistrzowie Pascoal Oliveira FEPA 2021

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Otwarci zwycięzcy (6/3 6/3 w finale przeciwko Araujo / Fazendeiro), nie zrobił szczegółowo przeciwko Lasheras / Franco: 6/1 6/2! Są więc niefortunnymi finalistami Open, Afonso Fazendeiro i Pedro Araujo kto zakończył pracę przeciwko Gomez / Moreno: 6/3 6/4!

 

Widzowie, którzy licznie podeszli do ściany po lewej stronie Bizkaia de Bilbao, będą mogli cieszyć się wspaniałym widowiskiem, z lokalnymi graczami, którzy dali z siebie wszystko przed widzami, oczywiście w pełni oddani swojej sprawie. Ulubiony naród narzuca się logicznie, ale nie bez cierpienia. Jak zobaczysz w ten film, w bardzo miłej atmosferze Portugalczycy świętowali swoje zwycięstwo!

Dla tych, którzy chcieliby jeszcze raz zobaczyć mecze, to by TUTAJ !

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi