FFT już kilkakrotnie ogłaszało, że chce zapewnić Francji więcej turniejów padel międzynarodowy, od 2022! Rzeczywiście, istnieją już dwa FIP Gold, jeden FIP Rise i jeden Open du World Padel Tour który będzie miał miejsce w sześciokącie.

Occitanie, jeden z najbardziej dynamicznych regionów Francji pod względem zawodników i klubów, będzie bardzo dobrze wyposażony w 3 międzynarodowe konkursy w przyszłym roku!

I powinno zacząć się tego lata, pierwszym Open of World Padel Tour w połowie czerwca. Możliwość zobaczenia, jak najlepsi gracze na świecie ewoluują z boku prawdopodobnie z Tuluzy.

Następnie jest to FIP Gold, który odbędzie się w Perpignan od 22 do 26 czerwca. Wreszcie, jeszcze w Oksytani, będzie to druga edycja FIP Rise w Canet-en-Roussillon, która ponownie zostanie rozegrana w wyjątkowej scenerii, tuż nad brzegiem morza.

Na koniec udaj się do Saint-Tropez z nowym złotem FIP od 19 do 25 września!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !