W ciągu miesiąca od dnia Sycylia będzie wyposażony w klub halowy najnowszej generacji. Położony w pobliżu Misterbianco dla koneserów, 21 Padel Arena będzie klubem wzorcowym Katania i okolice.

Sytuacja padel we Włoszech nie przestaje nas zaskakiwać jego godny pozazdroszczenia wzrost. Enrico Esposito, jeden z 5 partnerów tej struktury wyjaśnia swoją inwestycję w padel :

„Zeszłego lata znajomy zabrał mnie do obejrzenia w pełni zadaszonej konstrukcji, która na nowo rozpaliła we mnie chęć inwestowania w ten sport i która oferowałaby te same usługi, co wszystkie inne, ale w zupełnie inny sposób. Tak naprawdę dzisiaj w Katanii, a właściwie na całej Sycylii, nie ma żadnych obiektów krytych, z wyjątkiem tego, który wkrótce będziemy mieli przyjemność zainaugurować, co pozwoli graczom na padel uprawiać ten fantastyczny sport przez 365 dni w roku, nie martwiąc się o warunki pogodowe, deszcz, wiatr, słońce, zimno czy upał ”.

21 Padel Arena będzie więc znajdować się pod adresem „via Franchetti 31”, otwarta 365 dni w roku od 9 rano do północy, i zatrudni 8 osób.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.