Skoncentruj się na trzech flagowych rakietach z serii Black Crown na rok 2020. Jedna na każdą z ich gwiazd: Marta Marrero, Adrian Allemandi i Eli Amatriain.

W 2020 r. Black Crown wyposaża swoje trzy gwiazdki w umowie w trzy specjalnie dla nich dostosowane rakiety: Piton Nakano 3k, Piton Air i Piton 8.0. Jeszcze raz świetna robota.

Piton Nakano 3k

To rakieta Marty Marrero na sezon 2020. Wyposażona w tę samą formę, co poprzednie Nakano, różni się od tego ostatniego tym, że ma dodatkowa warstwa węgla 3k, dla większej mocy. Pianka pozostaje elastyczny, co sprawia, że ​​ta pala jest bardzo wygodna. Ponadto, dzięki powiększonemu miejscu, jest szczególnie poręczny i kontrolowany. Krótko mówiąc, wszechstronna rakieta, w zasięgu każdego, z dodatkowo schludną estetyką.

Piton Air

To pałacAdrian Allemandi, To wielka nowość, ponieważ zawiera system „powietrzny”, ma znacznie zmniejszyć wibracje. Pod względem wrażeń pianka EVA o średniej gęstości, idealny kompromis między precyzją a „salida de bola”, dodaj do tego powiększony sweet-spot i masz szczególnie kontrolowaną rakietę. Na twarzach dwie warstwy włókna szklanego i jedna warstwa węgla 3k, pozostajemy wszechstronni. Jest to cięcie rakietowe dla „Tito”, bardzo zręcznego właściwego gracza, który lubi manewrować punktem i ukończyć go w razie potrzeby.

Piton 8.0

Piton 8.0 to rakieta Eli Amatriain, ale także Jose Antonio Garcia Diestro. Jest to najmocniejsza i najmocniejsza rakieta w ofercie. Zawiera piankę EVA o średniej gęstościoraz 15k węgla zmieszanego z włóknem szklanym na twarzach. Zaletą tej mieszanki jest zaoferowanie sztywnego materiału takiego jak węgiel, ale o większej elastyczności. Podobnie jak w innych modelach marki, najsłodsze miejsce jest poszerzone, dla większej kontroli. Mamy zatem do czynienia z rakieta idealna dla atakujących, raczej sztywny, który zachowuje dobrą „Salida de bola” i dobre prowadzenie. Po raz kolejny marka podkreśla wszechstronność.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!