Od 23 do 30 maja World Padel Tour Estrella Damm Santander Open 2021, w Palacio de los Deportes de Santander. Hiszpańska para Juan Lebron / Alejandro Galan została ogłoszona mistrzem. Turniej, który dał nam kolejny duża ilość spektakularnych punktów.

Tym razem ponownie dwa z trzech najlepszych wyzdrowień dokonali Galan i Lebron. Ten duet gra padel co sprawia, że ​​uchodzi za normalne, co dla wielu jest niemożliwe. Dobry okres, jaki ma pierwszy w rankingu WPT, znajduje odzwierciedlenie w determinacji, z jaką podchodzą do każdego punktu. Nigdy nie upuszczają piłki i zachwycają nas swoimi kapryśnymi strzałami.

"To niemożliwe !"

Być może to zdanie opisuje oblicze „Paquito” Navarro, zawodnika, który wraz ze swoim partnerem Martinem Di Nenno zmierzył się ze zjawiskami w półfinale Open. Nawet zakłopotany, jak to miało miejsce w półfinale, Lebron i Galan postawili na intensywność, która pozwala im odzyskać prawie niemożliwe do zagrania piłki.

Bez zbędnych ceregieli zostawiamy Cię z najlepszymi wyzdrowieniami, które pozostawiły nam Estrella Damm Santender Open 2021.

Kolumbijczycy to uwielbiają padel ! Więc tak, nie jesteśmy najlepsi, ale najważniejsze jest uczestnictwo. Zrozumiałeś, jestem Chico, który pochodzi z Bogoty i zamierzam zaznaczyć padel moich pożyczek z Padel Magazine.