Jak obiecano, Premier Padel ogłasza trzech nowych partnerów nadawczych obejmujących ponad 60 nowych terytoriów na całym świecie.

LAUSANNE, MADRYT, LONDYN, DOHA, NOWY JORK, BUENOS AIRES – 25 marca 2022 r. – Premier Padel,
nowy oficjalny światowy obwód padel – zarządzany przez Międzynarodową Federację padel (FIP) i
wspierany przez Stowarzyszenie Zawodowe Padel (PPA) i Qatar Sports Investments (QSI) – ogłosili dziś trzy nowe umowy transmisyjne, a platforma streamingowa Viaplay została nazwana partnerem transmisyjnym Official Circuit na 10 rynkach europejskich; Charlton TV jako partner telewizyjny w Izraelu; oraz SuperSport, który będzie transmitować trasę do 54 krajów Afryki Subsaharyjskiej*.

Dwuletnia umowa pozwoli Charlton TV na pokrycie sezonów 2022 i 2023 z Viaplay
transmitowanie kampanii 2022 w Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Islandii, Estonii, Łotwie, Litwie, Polsce i Holandii.

Obaj nadawcy rozpoczną swoje relacje w mediach z Premier Padel z oredoo
Qatar Major 2022, który rozpoczyna się 28 marca w Khalifa International Tennis and Squash Complex w Doha.

Ponadto SuperSport będzie transmitować turniej Ooredoo Qatar Major 2022 w Afryce Subsaharyjskiej, co oznacza, że ​​pierwszy turniej będzie transmitowany na ponad 100 terytoriach. Premier Padel na całym świecie – wkrótce ogłosimy kolejne umowy.

Ta wiadomość pojawia się kilka dni po przybyciu ESPN i SKY, dwóch wiodących światowych nadawców sportowych, z ESPN podpisującym ważną czteroletnią umowę do przedstawienia Premier Padel w blisko 50 krajach regionu Ameryki Łacińskiej, obejmujących Amerykę Południową, Amerykę Środkową, Meksyk i Karaiby; oraz umowa SKY obejmująca rynki europejskie, w tym Włochy, Wielką Brytanię, Irlandię, Niemcy, Austrię i Szwajcarię.

Dzięki tym porozumieniom sport dotrze do światowej publiczności, jak nigdy dotąd. Inne sposoby oglądania Premier Padel na całym świecie zostanie ogłoszony w nadchodzących dniach, gdy narastają emocje związane z nową, spektakularną, oficjalną trasą koncertową.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !