Le przez 3 to cel większości amatorów. Robić jak zawodowcy zdejmowanie piłki z toru uderzeniem jest przyjemne. Tutaj jest Końcówki 3 kto może ci pomóc.
Nie zabranie piłki z toru z par 3 nie oznacza, że ​​jesteś zły padel. Najważniejsza jest zabawa bezpieczeństwo et dokładność.
Oczywiście będziesz mieć szansę na uderzenie, ale nie bądź uparty w chęci uderzenia piłki za każdym razem, nie spiesz się. Z drugiej strony, kiedy masz taką możliwość i jeśli wynik jest na Twoją korzyść, śmiało spróbuj szczęścia.

Biorąc

Tworzenie par 3 można wykonać za pomocą 2 rodzajów blokad. Najczęściej jest to kontynentalny lub młotkowy. To jest podstawa. Ten uchwyt najlepiej nadaje się do par 3 blisko siatki. Im dalej jesteś od siatki, tym więcej rotacji potrzebujesz, a chwyt bekhendowy zapewni piłce lepsze odbicie.

efekt

Wyobraź sobie, że piłka ma aparat. Podczas przygotowań do ataku uderzenie będzie blisko siatki lub daleko. Uchwycić wizję piłki, gdy jest blisko siatki: wychodzi na pole przeciwnika. Z drugiej strony, im dalej będzie od sieci, tym mniej śladów będzie widział.

Twój efekt będzie więc różnił się w zależności od odległości od sieci, w której się znajdujesz; bardziej płasko, bliżej przeciwników i bardziej z dala od przeciwników z górną rotacją.

Wtedy ważne jest, aby zrozumieć, że to nie tylko siła pozwala piłce wyjść.

Technika, miejsce uderzenia w dolną szybę oraz miejsce odbicia blisko siatki lub blisko dolnej szyby to elementy do podkreślenia.

Uważaj na osoby praworęczne po prawej stronie. Możesz wyjąć piłkę o 3 na 2 sposoby: albo równolegle, stosując efekt rotacji górnej, albo skrzyżowaną, uderzając płasko. Jest mało prawdopodobne, aby wypadł topspin crossover.

Wysokość

Koniecznie. Jak wspomniano powyżej, im wyżej uderzysz piłkę, tym łatwiej będzie ci ją wyjąć.

Jesteś wysoki ? Dobrze dla ciebie. Czy jesteś niższy? Nic nie jest stracone, ale będziesz musiał popracować nad efektem topspin, a zwłaszcza precyzją, aby trafić w cel za każdym razem.

Idź do pracy. Poświęć trochę czasu na nauczenie się prawidłowej techniki uderzenia, nauczenie się umieszczania piłki, a przede wszystkim popracuj nad zranieniem po każdym uderzeniu. Piłka, która nie zejdzie z toru, może zakończyć swój kurs w stosunku do siatki i zdobyć punkt. Punkt to punkt.

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.