Game4Padel jest spółką powstałą w 2018 roku i zlokalizowaną w Edynburg, jej główna działalność związana jest z budową Padel oraz marketingu artykułów do praktyki Padel UK.

Obecnie firma ma ambasadorów pracujących nad promocją praktyki w Wielkiej Brytanii, m.in Mistrz olimpijski i zwycięzca US Open i Wimbledonu, Andy Murray.

"Wspaniale jest dla młodych ludzi uprawianie różnych sportów i Padel to szybka gra, która doskonale nadaje się do rozwijania koordynacji ręka-oko i opanowania rakiety“. Andy Murray

1,3 miliona funtów wstrzykniętych

Firma otrzymała znaczące inwestycje współmierne do rozwoju Padel Zjednoczone Królestwo. Pierwsza inwestycja w początek 2019 r., potem kolejny w marzec 2020, umożliwiło firmie zbycie ziemi z Cardiff do Westfield Londyn.

Plan na przyszłość to kontynuacja ekspansji Brytyjczyków Padel. Z nową inwestycją 1,3 miliona funtów, W ciągu najbliższych pięciu lat ma powstać 300 nowych sądów. Padel Boom to zjawisko globalne, sport staje się coraz bardziej popularny, a Wielka Brytania nie jest wyjątkiem.

Padel uk

"Prawo Tenisowe Stowarzyszenie„, Organ zarządzający padel, przewiduje 400% wzrost liczby sądów krajowych Padel przez 2023.

Michał gradon, współzałożyciel i CEO Game4Padel, jest pewny rozwoju Padel Brytyjczyków i podejmij wyzwanie przyszłości. Odpowiedz na prośbę to główne wyzwanie stojące przed tą nową firmą, która ma zaledwie 4 lata doświadczenia.

"Le Padel znajduje się w punkcie zwrotnym w Wielkiej Brytanii pod względem uczestnictwa i popularności, a naszym celem jest odegranie głównej roli w jej rozwoju w ciągu najbliższych kilku lat, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie do tworzenia najlepszych obiektów w najlepszych lokalizacjach dla najlepszych ogólne wrażenia użytkownika!„Michael Gradon

Santiago plazas

Kolumbijczycy to uwielbiają padel ! Więc tak, nie jesteśmy najlepsi, ale najważniejsze jest uczestnictwo. Zrozumiałeś, jestem Chico, który pochodzi z Bogoty i zamierzam zaznaczyć padel mojego odcisku z Padel Magazine.