Chodźmy na półfinały 37. Mistrzostw Hiszpanii padel w zespołach, z wejściem do biegania ulubionych drużyn zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Nie było wczoraj żadnego meczu w ćwierćfinale rozgrywek Mistrzostwa Hiszpanii padel do 2021 drużyn rywalizujących w Barcelonie, Rzeczywiście, wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwami 5/0 !

Gwiazdy WPT na torach RC Polo

W przypadku mężczyzn bierze udział 5 drużyn, więc wczoraj w programie było tylko jedno spotkanie i to jest El Peru Caceres Wellness który z łatwością pozbył się Cercle Sabadelles 1856. Zwycięstwo 5/0 dla zespołu kierowanego przez Martina Sancheza Piñeiro, Nacho Gadeę, Ivana Ramireza, Miguela Yanguasa, Ernesto Moreno, Jose Antonio Diestro…

Wszyscy ci piękni ludzie znów grają dzisiaj w półfinale o godz 16h00przeciwko bardzo dużej drużynie: Rivapadel-Covibar II, która liczy w swoich szeregach Paquito Navarro, Juan Tello, Agustin Gomez Silingo… Spodziewamy się zatem bardzo miłej konfrontacji.

Paquito Navarro odwrotny serwis

 

Po drugiej stronie spotkanie zaplanowane na 17h30 stawia dwie drużyny, które nie grały wczoraj: armada RC Polo, kto gra u siebie, będzie grał przeciwko Real Club de Tenis Barcelona 1899. Zadanie zapowiada się trudne dla klubu Enrica Sanmartiego przeciwko gwiazdom Polo: Fernando Belasteguin, Agustin Tapia, Pablo Lima, Maxi Sanchez…

Ulubione panie

Wśród dziewcząt faworyci narzucili swoje prawo w trzech ćwierćfinałach, które rozegrano wczoraj. 5/0 zwycięstw, za które zaoferują nam półfinały WPT!

Le Tenis Club Chamartin, prowadzony w szczególności przez bliźniaków, z którymi zmagają się Alayeto i Paula Josemaria 10:30 Club Fit Point, która liczy w swoich szeregach Jessica Castello, Ana Cortiles, Alicia Blanco i Esther Carnicero.

Alayeto world Padel tour

W drugiej części tabeli faworyci RC Polo, którzy wczoraj byli zwolnieni, wystartują o godz midi twarz Club of Padel Riba-Roja, zespół, któremu nie brakuje talentu, w szczególności Teresa Navarro, Aranzazu Osoro, Tamara Icardo, Lucia Martinez. Na szczęście, ponieważ naprzeciw niej zaprezentują się Gemma Triay, Alejandra Salazar, Lucia Sainz, Marta Ortega i Marta Marrero!

Niestety nie ma możliwości śledzenia tych spotkań, trzeba będzie poczekać na finały, aby cieszyć się pokazem!

Dla tych, którzy chcieliby podążać za tabelami, to jest ICI !

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !