W weekendy 4 i 5 April, 3th Stage Padel Infinity Tour osiedlił się w Saint-Cyprien.

Przypomnij sobie, że Padel Infinity to 1 organizacja zaproponować na kilka miesięcy wydarzenia Padel na południowym zachodzie. Jego motyw przewodni: padel, rywalizacja i towarzyskość

Turniej zgromadził nie mniej niż drużyny 40 z całej południowej Francji (Perpignan, Tuluza, Castres, Carcassonne, Marsylia i Aix). Do tej pory brakowało kategorii i została ostatecznie zaproponowana: kategoria kobieta. Ogółem kategorie 5 były oferowane w klubie Saint-Cyprien w Grand Stade les Capellans, który oferuje naprawdę wyjątkową scenerię do gry we Francji z pięknym terenem 3.

Mecze w basenie rozpoczęły się od 9h, także w sobotę! Ale pogoda i dobry nastrój były bardzo obecne. Padel Infinity Tour zdecydował się na bardzo interesującą konfigurację turnieju, ponieważ gracze mieli gwarancję, że zagrają wiele razy, a nawet dotrą do finału następnego dnia, jeśli para zakończy się ostatnia w swojej puli dzień wcześniej. Oryginalny ...

W niedzielę były to ostatnie etapy, a niektóre zespoły zrobiły świetne akcje klasowe: wyjdź z kortu, rozbijaj lub amortyzuj w stylu retro. Wielu widzów na tych zawodach było zachwyconych.

Recenzja weekendu:

Para Ricardo Del Alzaa / Romain Lefaure wygrywa 9-5 nad Benoitem Dotte i jego synem Clémentem (w wieku tylko 13ans) w finale kategorii inicjacji mężczyzn.

Ci sami finaliści wygrali kategorię mieszaną / rodzinną przeciwko Ericowi Boyerowi i jego synowi (w wieku 12) w wyniku 9-4.

Kategoria z największą liczbą drużyn: Kategoria pośrednia. Laura Clergue i Audrey Casanova dojdą do finału przeciwko Bastienowi Blanqué i Mikaelowi Lapeyrade. Rysuj między tymi dwiema parami. To innowacja Padel Infinity.

W kategorii kobiet w półfinałach para Déborah Alquier / Marta Jimenez pokonała Sandrę Dalain / Line Meites 9-5. Para Audrey Casanova / Laura Clergue wygrała mecz z Mai Vo / Fabienne Vidal na podstawie wyniku 9-3.

Para Paca, Audrey Casanova / Laura Clergue, ostatecznie zwyciężyła nieźle nad parą „Hispano-Castrano” Marta Jimenez i Deborah Alquier 6-2 7-6 (7-2). Bardzo fajny finał.

Wreszcie kategoria Zaawansowanych mężczyzn kończy się na finale pomiędzy Perpignanem Kévin Tournemire / Christophe Perrier przeciwko Toulouse Mikael Lapeyrade / Bastien Blanqué, którzy wyeliminowali w procesie par takich jak stary Carcassonne François San Miguel i André Gaubert (9-5) zwycięzcy 2nde Etap Bordeaux lub bardzo obiecująca para Perpignan w półfinale Jean-Pascal Pellicer / Jean-Baptiste Lamontagne, w dogrywce 9-8.

W końcu to Toulouse Blanqué / Lapeyrade wygrał w finale przeciwko perpignanais pod ścisłym wynikiem 6-3 7-6 (8-6)

Informacje: Kolejny etap Padel Infinity Tour odbędzie się w 23-24 May 2015 w klubie tenisowym Bordeaux.