Po raz pierwszy ponownie spotkają się Bastien Blanqué i Johan Bergeron twarzą w twarz w finale Mistrzostw Francji padel !

Jutro, cokolwiek się stanie, gracz po raz pierwszy zostanie ukoronowany na Mistrzostwach Francji… Thomas Leygue lub Benjamin Tison!

Ale wydarzenie jest takie, że bez względu na to, co się stanie, mężczyzna wygra swoją czwarty z rzędu tytuł Championa Francji ! Albo Bastien Blanqué, albo Johan Bergeron!

Dwóch byłych wspólników, którzy rozeszli się w tym sezonie, jutro stanie w opozycji i powinni zaoferować nam znakomitą walkę na lewej przekątnej. Dwóch graczy, którzy znają się na pamięć i którzy powinni oddać cios za cios.

Obezwładniony od początku zawodówJohan Bergeron i Benjamin Tison sprawili, że ludzie zapomnieli o przedwczesnej eliminacji na P2000 z piramid.

Benjamin Tison Johan Bergeron finał mistrzostw Francji padel 2021

P2000 des Pyramides, który wygrali… Bastien Blanqué i Thomas Leygue, niewątpliwie para w formie we Francji, o czym świadczy ich 8 zwycięstw z rzędu. A wszystko w dwóch zestawach poproszę.

Leygue Blanqué zwycięzca P2000 Pyramides 2021

Bez wątpienia są to dwie najlepsze francuskie pary, które jutro spotkają się na gali finałowej!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !