4PADEL Bordeaux będzie gospodarzem treningów zawodników biorących udział w mistrzostwach Betclic Bordeaux Premier Padel P2. Pierwszy francuski etap międzynarodowego toru padel 2024 zawody odbędą się w Arkéa Arena w 10 do 16 czerwca.

To nowe stowarzyszenie demonstruje całą jakość i doskonałość stoków i infrastruktury 4PADELi potwierdza rosnącą ekspansję francuskiej marki, która zawsze pozycjonowała się jako pionierem w tworzeniu i rozwoju padel na terytorium. Dzięki temu partnerstwu 4PADEL nadal przoduje, będąc pierwszym klubem w padel we Francji w celu zorganizowania szkolenia przed międzynarodowymi zawodami.

Trzeci co do wielkości ośrodek 4PADEL Francji, klub z Bordeaux 9 utworów, w tym 4 premium dobrze rozmieszczone i umożliwiające graczom wyjście, wykorzystywane do oficjalnych zawodów oraz podłączony system okienny do przechwytywania i rejestrowania jego działania. Zaangażowani gracze będą mieli dostęp do całego tego sprzętu, aby trenować przed turniejem, który odbędzie się w Arkéa Arena w dniach 10–16 czerwca.

Oprócz prowadzenia treningów, klub 4PADEL Bordeaux zorganizuje także różne wydarzenia, aby zapewnić niezapomniane wrażenia wszystkim graczom i miłośnikom gier. padel. Wydarzenia te pozwolą praktykom przeżyć wyjątkowe chwile i podzielić się swoją pasją z entuzjastyczną i dynamiczną społecznością.

4PADEL Bordowy 2