Co za dzień na P1500 4PADEL Créteil przez Padel Aleja. Wiedzieliśmy, że rywalizacja jest szczególnie zacięta, gdyż bierze w niej udział 3 graczy z czołowej dziesiątki Francji.

W przypadku drugiej rozstawionej w turnieju, Louise Bahurel / Elodie Invernon, sytuacja na razie układa się dobrze i przegrywa mniej niż 2 meczów na mecz. Nie ma się czym martwić, będą jednak musieli zachować szczególną ostrożność w półfinale przeciwko paryskiej parze Alexise Duchêne / Charlyne Tonda (rozstawione z numerem 5), która zawsze jest bardzo niebezpieczna.

Na dole tabeli czołowe rozstawienia nie utrzymały się długo na stoku, zwłaszcza para francusko-belgijska Mélanie Ros / Marie Maligo, która do półfinału dotarła stosunkowo spokojnie, ale będzie miała wiele do zrobienia zmierzy się z rozstawionymi z numerem 1, Lucile Pothier / Camille Sireix. TS1 jest faworytem turnieju i na razie wydaje się nietykalny.

Do zobaczenia w niedzielę o 10:XNUMX na rozpoczęciu półfinału, który będziemy mogli śledzić na żywo Padel Magazyn telewizyjny.

Na centralnym torze powinniśmy zatem znaleźć: Mélanie Ros / Marie Maligo przeciwko Lucile Pothier / Camille Sireix

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.