Największa społeczność Padel we Francji, 4Padel, przybywa do Nantes. Duży klub dla miłośników padla w Loire Atlantyckiej.

4Padel ogłasza otwarcie wkrótce nowego 100% centrum Padel w mieście Nantes. Klub, w którym możesz podzielić się swoją pasją z innymi szalonymi żółtymi kulkami. W 4Padel wszyscy mówimy tym samym językiem na torze i poza nim.

Na razie nie znamy dokładnej lokalizacji tego nowego centrum, ale pewne jest to, że „w sercu natury”, że będzie się on składał z 9 utworów najnowszej generacji (często indoor at 4Padel), zbudowany wokół pięknego baru.

Wiadomości są ekscytujące i pozytywne dla francuskiego padla. Kiedy się otworzy?

Zobacz ten post na Instagramie

Ola amigos y amigas, Quiero une agua con gas por favor, stoooop, nie jesteśmy tutaj, aby uczyć się hiszpańskiego, ale ogłaszać ogromny, gigantyczny, olbrzymi NOWOŚĆ. Lubisz czuć rękawy lub bawić się małymi żółtymi kulkami, dotknij padel 3615, chcesz wiedzieć, czy w pobliżu jest gorące centrum mega padel, wyślij padel na 71313. Mam nadzieję, że wygodnie siedzisz na kanapie, a nawet na ziemi, jak Louisy Joseph, ponieważ tak, przyjaciele z Nantes, 4PADEL przybywa do twojego domu z kompleksem jakości, o jakim marzysz. Położone w sercu natury, centrum będzie składać się z 9 pól bitewnych i przyjaznego baru oraz pól nowej generacji. Wrócimy wkrótce, aby powiedzieć ci coś więcej.

Post udostępniony przez 4PADEL (@ 4padel) włączony

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.