W najbliższy weekend 8 i 9 czerwca na stadionie 1000 odbędzie się turniej P4Padel z Marville, a raz nie jest to w zwyczaju, na szczycie serii 1 znajdziemy parę Hanouna / Zapata. Gospodarz i profesjonalny zawodnik Hiszpanii tworzą najwyżej notowaną parę, ale należy zachować ostrożność, nie oznacza to, że będą faworytami. Zwłaszcza pary 2 i 3, Hue/Fouré i Perez Le Tiec/Lozano, z konieczności bardziej jednorodne, wydają się lepiej przygotowane do zdobycia ostatecznego zwycięstwa.

Zauważysz, że jest tam wielu znanych graczy z padel Francuzi na liście zarejestrowanych, jak Frédéric Pommier, Tom Mitjana, Maxime Bourgoin, ale także Maxime Moreau, Francuz numer 2 na arenie międzynarodowej, który startuje w kwalifikacjach, a nawet tenisista Maxime Hamou!

Aby śledzić mecze wystarczy wejść na stronę Padel MagTV! Poniżej zostawiamy Państwu linki:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !