Po finałach Betclic Remontada Padel u podnóża Wieży Eiffla na początku maja, 4PADEL (Groupe Players) kontynuuje swoją paryską przygodę z otwarcie w dniu 1er Lipca klubu w latach 20e dzielnica Paryża który po raz pierwszy zintegruje Pickleball.

5 utworów padel i 3 korty do gry w pickleball

Pragnąc zająć pozycję zaangażowanego gracza na rynku padel w Paryżu, 4PADEL uspokaja się Porte de Montreuil (Paryż 20e) od 1er Lipiec. Ten nowy klub w 100% outdoorowy z 5 utworami padel oraz bar sportowy typu „guinguette”. aby cieszyć się letnimi wieczorami, zaoferuje także 3 korty do gry w pickleball dla Paryżan. Całość dopełni przestrzeń rozrywkowa, samodzielna przestrzeń mieszkalna.

4PADEL przedstawia Ci Pickleball!

Ta praktyka ze Stanów Zjednoczonych dotarła do Francji w 2014 roku. Dziś, 4PADEL integruje go po raz pierwszy w jednym ze swoich klubów. Pickleball to sport rakietowy, który łączy w sobie elementy tenisa, badmintona i tenisa stołowego. Zabawny i międzypokoleniowy sport spodoba się szerokiej publiczności, niezależnie od wieku i poziomu.

4PADEL Paryż

Bezprecedensowe otwarcie, na które czekali paryżanie

To otwarcie jest wyjątkowe, ponieważ żadna sieć krajowa nie postawiła jeszcze stopy w paryskim intramuros. Wpisuje się to w chęć stworzenia większego miejsca dla sportu w sercu miasta i przychylnej odpowiedzi na entuzjazm Paryżan dla padel. Wystawa w sercu stolicy padel do jak największej liczby osób i w ten sposób ułatwić dostęp do uprawiania sportu, wpisuje się w ciągłość DNA Grupy Zawodników.

Miejsce z przeznaczeniem „społecznym”.

Klub Paris 20 to nie tylko miejsce ćwiczeń i spotkań pasjonatów sportu mieszkańców Ile-de-Franceth będzie miał także powołanie społeczne. Wciąż pragnąc być siłą napędową francuskiego sportu, 4PADEL udostępni, Miasta Paryża, stowarzyszenia i grupy szkolne, jego ślady padel i inne, aby umożliwić dostęp do uprawiania sportu jak największej liczbie osób: zaoferowanych zostanie ponad 4300 bezpłatnych godzin. Inicjatywa ta będzie opierać się na kompleksowym programie społecznym we współpracy z lokalnymi podmiotami, takimi jak Globalna gwiazda i Paris FC.

informacje praktyczne

Klub będzie otwarty codziennie od 7:00 do XNUMX:XNUMX, a przez cały rok będą dostępne miejsca na wypożyczenie stoku, sesje wprowadzające, grupowe lub indywidualne kursy doskonalenia i inne wydarzenia.

Tagi