Jeśli pary Nathalie Alidor / Perrine Guingand i Etienne Mootz / Yanis Muesser nie miały na papierze statusu faworyta, to te 2 drużyny znalazły się na liście potencjalnych zwycięzców i nie zawiodły. Będziesz musiał je oglądać podczas następnych turniejów!

Zakochani wilczurczycy padel będą mieli swoje „pieniądze” na ten weekend o godz 4Padel z Eckbolsheim z nie mniej niż 60 meczów, o bardzo dobrym standardzie. Oferując 2 turnieje w weekend, Alexis Clement a jego zespół bardzo troszczył się o uczestników. W niedzielne popołudnie obecni gracze i widzowie mieli tylko jedno pytanie, kiedy jest następny turniej? 

Cześć kobietom, które będą w centrum uwagi w sobotnie popołudnie. Gdybyśmy czekali na ostateczną konfrontację między parami Gomez / Gomez K. et Bardenhorst / Maillard (którzy zmierzyli się ze sobą w małym finale), ostatecznie w finale znaleźliśmy 2 zespoły outsiderów. Z jednej strony, Aline Hessloehl i Agathe Leblanc, z bardzo ofensywnym stylem gry i innym Nathalie Alidor i Perrine Guingand, gra jest bardziej zrelaksowana. A po zawieszeniu 2 zestawów to ostatnia para, która została z kubkiem!

Na P250 Mężczyźni, po zaciętych kwalifikacjach w sobotę, niedziela rozpoczęła się przerażającym rzutem czasu. W programie 1/4 dwa bardzo dobre mecze: Hue / Obert (TdS 1) przeciwko Caspar / Georg et Henry / Seyller (TdS 4) Glantzmann / Ruivo ; dwa świetne dogrywki i dwa nasiona niespodzianki. W górnej części tabeli faworyci Clement / Kohlmann et Mootz / Muesser przybrał swoją rangę.

Po półfinale w zawieszeniu ostatnia część była przeciwna Etienne Mootz / Yanis Muesser, którego się spodziewaliśmy (zobacz nasz piątkowy artykuł), ku zaskoczeniu Guillaume Caspar i Charles Georg. Podczas gdy pierwszy set został przez nich wygrany, Etienne i Yanis podjęli grę samodzielnie, aby wygrać kolejne 2 sety i trofeum.

Finał odbył się pod czujnym okiem Lionel Mangold, sekretarz ligi tenisowej Grand Est, który nie krył zadowolenia z obecnego rozwoju padel na terytorium, na którym odbywa się w szczególności coraz więcej turniejów. Kolejne spotkania o 4Padel Strasburg? ZA P100 w dniu 30 października przed P500 koniec listopada co powinno być wielkim sukcesem, kolejnym!

Lionel Mangold (sekretarz Grand Est League) i Alexis Clément (kierownik struktury) otaczają zwycięzców Etienne Mootz i Yanis Muesser

 

Vincent odkrył padel dziesięć lat temu poświęcił się temu dopiero po zbyt wielu „debiutach” w turniejach tenisowych. Miłośnicy sportu w ogóle i mimo braku talentu do sportu bandeja, ten normandzki emigrant z Alzacji postara się, abyś żył wiadomością Padel w „Grand Est”. Co więcej, sędzia sędzia, wieści turniejowe powinny być dość bogate!