Miesiąc temu zrobili duże wrażenie, docierając do finału P500. Etienne Mootz i Yanis Muesser wrócili na ziemię po ostatnim wyczynie, aby zagrać o zwycięstwo. Luna Gomez i Ilona Gomez będą ulubieńcami kobiet!

4Padel Strasburg organizuje w ten weekend 2 turnieje: P100 Women w sobotę po południu i P250 Men przez 2 dni, których epilog odbędzie się w niedzielę po południu. Alexis Clément, szef struktury, był bardzo zadowolony w środowe południe po zakończeniu rejestracji: „Będziemy mieć 31 drużyn w weekend, czego nigdy wcześniej nie mieliśmy! Naprawdę czujemy, że padel nabiera rozpędu, z prędkością, której nawet nie odważylibyśmy się wyobrazić sobie rok temu ”.

Jeśli chodzi o teren, turnieje będą podzielone na dwie fazy: pule kwalifikacyjne, a następnie faza finałowa. Dla kobiet, 2 ulubione drużyny Luna Gomez / Ilona Gomez K. et Uta Bardenhorst / Isabelle Maillard powinien skończyć w finale. Ale wszyscy to wiedzą, w Padelu nigdy nie jesteśmy bezpieczni przed niespodzianką!

Na P250, niektórzy z wymienionych głowy rozpoczną swój turniej w sobotę, aby otrzymać jeden z 4 kwalifikujących się biletów. W programie kurczaka: Albano Olivetti (nr 250, ex nr 50) /Jordan ruivo (n ° 751, ex n ° 400), Jordan Balls (nr 467) /Morgan Garcia (n ° 698, ex n ° 250) lub Jean Claude Dider (nr 564) /Julien schuler (Nr 601).

Przy stole finałowym w niedzielę spotkają się 4 drużyny, z których część jest w bardzo dobrej formie: Florian Hue / Baptiste Obert (TdS1, 1. asocjacja), Alexis Clément / Anthony Kohlmann (TdS2, 1. asocjacja), Etienne Mootz / Yanis Muesser (TdS3, finał w P500) i Christophe Henry / Alexandre Seyller (TdS 4, 2 zwycięstwa w P250). Dlatego trudno jest zapisać nazwiska zwycięzców na papierze przed otwarciem turnieju; dla zainteresowanych odpowiedz Niedziela od 16:4 do XNUMX:XNUMXPadel Strasburg !

n °

Vincent odkrył padla dziesięć lat temu, poświęcił się mu dopiero po zbyt wielu debiutach w turniejach tenisowych. Miłośnik sportu w ogóle i pomimo braku talentu do Bandeja, ten normański emigrant z Alzacji postara się, abyś przeżył wieści o Padel w „Grand Est”. Co więcej, sędzia sędzia, wieści turniejowe powinny być dość bogate!