Ten turniej, który wydawał się chrztem bojowym dla 4Padel Toulouse-Colomiers, które zorganizowały w szczególności jego pierwszy P1000, okazał się prawdziwym sukcesem 8 tory wewnętrzne klubu!

Blues uzasadnił swój status podczas P1000!

W tym pięknym p1000 poziom był na rendez-vous i zaoferujemy wspaniałe spotkania!

U kobiet, mogliśmy być świadkami ostatecznego zwycięstwa rozstawionej pary numer 1 Soubrie / Invernon vs Alquier / Phaysouphanh (nasionko numer 3) na wynik: 6/3 - 6/0!

3 miejsce zajęły Marie Boura i Alexandra Fouquet

U mężczyzn, finał, który miał przeciwstawić się parze Blanqué / Leygue do pary Pequery / Moreau niestety nie mógł się odbyć po kontuzji Jean Michel Pequery. Jest to zatem zwycięstwo wicemistrzów Francji na zielonym dywanie. Wystawa nadal będzie miała miejsce, aby nie pozostawić niezadowolenia widzów, a to Benjamin Grué i Thomas Mitjana zastąpili parę Pequery / Moreau.

Zwróć uwagę na piękne 3 miejsce zdobyte przez parę Thomas Vanbauce i Dorian De Meyer!

Ciekawy fakt do odnotowania: wszyscy zwycięzcy są częścią francuska drużyna, która właśnie zagrała na Mistrzostwach Świata w Katarze !

Ale to nie był jedyny turniej tego weekendu!

Un p100 odbyła się w szczególności w sobotę i jest to para Carl Zwang / Victor Ortuno który wygrał z Gregorym Hurguesem i Florentem Dulacem wynikiem 1/6  7/5  10/7 !

Wśród innych wyników, P250 (zrzeszającej 16 drużyn) odbyła się na nim w niedzielę i była świadkiem ostatecznego zwycięstwa Victor Lafon i Khalil Ben Lallahom przeciwko Victorowi Watrelotowi i Emmanuelowi Teclesowi z wynikiem 3/6 7/5 10/6. Trzecie miejsce „zabezpieczył” duet Normando Licon i Olivier Salavert.

i wreszcie mieszany P250 odbywała się zawsze w niedzielę, zrzeszając 19 drużyn i jest to para, którą tworząAnne Saumont i Stéphan la Rocca który zgarnął ostateczne zwycięstwo w 2 setach przeciwko
Fanny Binincasa i Robin Roux. Trzecie miejsce zajęli Margaux Carles i Pierre Legros d'Agen w starciu z Suzie Mathey i Xavierem Castanem.

Kolejne wielkie gratulacje dla wszystkich drużyn 4Padel Tuluza-Colomiers na to wspaniałe wydarzenie.

I na zakończenie roku 2021 na wysokim poziomie: piątek, 17 grudnia a P100 H i P250 H (16 par na panel), a także Niedziela 19 grudzień, zorganizowane zostaną P100 i P250 przez zespoły!

 

 

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.