Uczymy się tego trzy kluby 4Padel będzie gościć utwory m.in padel więcej w nadchodzących tygodniach:

  • Mulhouse : Od 22 maja 2023 r. klub będzie miał 2 nowe dodatkowe tory najnowszej generacji, a zatem będzie miał łącznie 4 tory wewnętrzne i 2 tory zewnętrzne.
  • Orlean : Od 26 maja 2023 r. 4Padel Orléans będzie gospodarzem 2 dodatkowych torów, w sumie 4 tory wewnętrzne.
  • Limoges : Od czerwca 2023 roku klub opracuje nowy, dodatkowy tor panoramiczny najnowszej generacji, dzięki czemu będzie miał łącznie 4 tory.
nowy utwór 4Padel

Oprócz tego w Miluzie dwie istniejące wykładziny zostaną zastąpione nowymi torami najnowszej generacji. Prace odbywać się będą również w szatniach, aby zapewnić klubowiczom jak najlepsze wrażenia.

Grupa LE PIĘĆ / 4PADEL potwierdza chęć dalszego rozwoju, który planuje pozyskać 100 nowych utworów padel do 2025 r., w tym ponad 30 do 2023 r. Docelowo grupa będzie miała więc blisko 200 utworów padel w Sześciokąt.

W 2023 r. powstanie również 100-proc. padel à Rouen, z nie mniej niż 11 utworami, które powinny zostać dostarczone tego lata!

Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!