Rozpoczęcie prac renowacyjnych w centrum Arthura Ashe w Montreuil, które docelowo przyjmą grupę Piątka/4Padel zainwestuj miejsce!

Ten ambitny projekt grupy „Le Five” zachwyci fanów piłki 5-a-side budową 6 boisk halowych, ale także padel z montaż 5 kortów krytych. Pojawienie się takiej infrastruktury pozwoli więc 7 mieszkańców Montreuil, którzy każdego roku podróżują do innych kompleksów stworzonych przez Le Five (i 000Padel) w Île-de-France, aby cieszyć się ulubioną aktywnością „w domu”.

Kolejnym bardzo ważnym punktem jest to, że miasto pozostaje właścicielem „tych przestrzeni” et zarezerwował już 3300 godzin, aby zachęcić młodych ludzi do uprawiania sportu na tych zupełnie nowych podstawach. Okazja dla tych obiecujących młodych sportowców do zapoznania się nie tylko z piłką 5-a-side, ale przede wszystkim z piłką nożną padel.

W rurach od 2019 roku, praca została zatem oficjalnie uruchomiona w zeszłym tygodniu z ambicją, aby kompleks otworzył się jak najszybciej!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.

Tagi