5 przystanków w Hiszpanii dla Premier Padel en 2024

Comme mówią nam nasi koledzy z Mundo DeportivoHiszpania zorganizuje pięć etapów Premier Padel Następny sezon.

„Tylko” pięć konkursów w Hiszpanii

z wchłanianie World Padel Tour przez Premier Padel Od przyszłego sezonu zastanawiamy się, które miasta zostaną wybrane na organizację 24 turniejów, które powinien oferować obwód zarządzany przez Qatar Sports Investment.

Oczywiście najbardziej reprezentowanym krajem powinna być Hiszpania, jak wyjaśnia Luigi Carraro: „Hiszpania musi nadal być najważniejszym krajem na świecie. padeli tak będzie nadal w 2024 r.”. W tyle pod względem zorganizowanych wydarzeń powinny nam pozostać Włochy, Argentyna i Meksyk.

Jeśli zatem Hiszpania pozostanie krajem numer 1, to wciąż zauważamy, że liczba profesjonalnych turniejów rozgrywanych na jej ziemiach zostanie podzielona ponad dwa razy w porównaniu z rokiem 2023... Tak naprawdę w tym sezonie odbędzie się tam jedenaście turniejów WPT. miejsce w oczekiwaniu na Finał Master w Barcelonie. A dodając Madrid P1, daje to w sumie 13!

Kilka miast w zasadzce

Wyobrażamy sobie, że w tych warunkach miasta stoczą zaciętą walkę o prawo do sceny. Jednak zdaniem Mundo Deportivo Madryt nadal powinien mieć prawo do swojego P1, Barcelona miałaby rozegrać na koniec sezonu turnieje Masters, zwane Premier Finals, a kilka miast za nim walczyłoby o trzy pozostałe miejsca. Wśród nich Malaga, Sewilla, Bilbao, Valladolid, a nawet Walencja.

Dlatego rozumiemy, że Premier Padel zaoferuje bardzo międzynarodową trasę koncertową obejmującą 19 wydarzeń poza Hiszpanią. Tutaj także walka między różnymi krajami i miastami zapowiada się zacięcie!

Publié par
Xan Tafernaberry