Słynny tor padelowy, Padel Infinity Tour, ryknął z boku Castres 27 i 28 June. To był 5e etap wieży Padel Infinity 2015. Obwód wciąż pokazywał cały swój rozmach z przewodnikiem jak nie mniej znany Clément Arico.

Nareszcie przyszła kolej na castrais!

Kiedy trasa Padel Infinity wraca do domu, kładziemy naczynia na duże. Castres Occitan Padel, dzięki swojemu prezydentowi Nicolasowi Portesowi, stworzył dodatkowy grunt (i efemeryczny) i przez: piękny teren panoramiczny.

Nicolas Portes i Clément Arico chcieli wyrazić « Ogromne podziękowania dla Kaktuspadel za zapewnienie boiska Padel i jakość jego pracy ".

Zespoły 35 zgromadziły się z całej Francji, a nawet Hiszpanii z udziałem hiszpańskich zespołów 11. Castres, Tuluza, Carcassonne, Poitiers, Perpignan, Burgos, Madryt na zmianę rywalizowały na polach castrais 3 z kategoriami 4:

  • Zaawansowany mężczyzna,
  • Mężczyzna Pośredni / Inicjacja
  • Pośrednia kobieta
  • Mieszany półprodukt.

Wyniki turnieju

castres padelTurniej rozpoczął się w piątek wieczorem. I to był początek długiej serii konfrontacji między hiszpańskim a francuskim.

Uwaga w meczach grupowych po porażce Bertranda Goutiresa i Kévina Tournemire'a, przyszłego menedżera klubu Padel w Tuluzie przeciwko Christianowi Goursaudowi i Philippe'owi Laboupowi w wyniku 9-7.

Peruwiańska drużyna kobiet w zaawansowanym turnieju męskim Mai VO i Valérie Pibis ściśle kłaniają się Nicolasowi Beco i Christophe Militzerowi. 8-9 (5 / 7)

Drużyna Perpignan wygra we wszystkich tych meczach w kategorii kobiet.

W niedzielę w programie były gorące temperatury ... Ale także « dobre śniadanie Oferowane przez Padel Infinity przed rozpoczęciem meczów.

W kategorii inicjacji dla mężczyzn zwycięzcy Ricardo Del Alzaa i Patrice Terrats mieli problem z odrzuceniem Laurenta Barthe i Francka Sarazina 3 / 6 6 / 3 10-8. Piękny finał między Castrais.

W kategorii mieszanej zwyciężyła para Nicolas Castres i Deborah Alquier 6 / 3 6 / 3 przeciwko młodej parze hiszpańskich 15ans Daniel Puente i Leticia Fernandez, którzy rywalizują w federacjach hiszpańskich.

W kategorii kobiet para Perpignan Mai VO / Valérie Pibis przegrała w finale z Leticia Fernandez i Julią Quintanillą 5 / 7 6 / 3 10 / 5.

W Men Intermediate para pochodząca ze Sporting Club de Poitier wygrała 6 / 3 6 / 3 przeciwko miejscowej parze Nicolasowi Portesowi i Jean-François Cauvy.

Wreszcie w Advanced Man, zanim dotarł do ostatniej pary, Christian Goursaud i Philippe Laboup musieli pozbyć się w półfinale budzącej grozę pary Carcassonnaise André Gaubert / François SanMiguel na podstawie ścisłego wyniku 9 / 7 przed zmierzyć się ponownie z parą Bertrand Goutires i Kévin Tournemire w finale. Finał wygrany przez Bertranda i Kévina na wynik 6 / 3 / 6 / 2.

„Torneo muy grande”

Spotkaj się w 18 / 19 w lipcu na ostatnim etapie Padel Infinity Tour 2015. A już we wrześniu 2015 na nową trasę 2016!

Clément Arico wyjaśnia, że ​​„ Formuła, w której możesz grać w kilku kategoriach i z kilkoma poziomami według kategorii, jest oczywiście bardzo dobrym pomysłem i zapewnia graczom maksymalny czas gry ”. To prawdziwy sukces!

La 6th Etap rozgrywający się w klubie Mas w Perpignan jest już ukończony przez kilka tygodni w zespołach 45.

I jak mówi hasło Padel Infinity: Viva el padel !!

Zespół Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.