Le Padel Infinity Tour 2015 to szósty i ostatni etap w Club du Mas w Perpignan.

Wyniki

Kategorie 6 i pary 50 rywalizowały w tym wspaniałym klubie Padel na Mas, który wkrótce zaoferuje 3 dodatkowe panoramiczne boiska do padla.

W kategorii Inicjacja męska Sébastien Degoute et Romain Fénéon wygrać 6-3 6-2 przeciwko Jean-François Coste i Nicolas Losada,

W inicjacji mieszanej Carine Vidal et Olivier Charly zastąpiony zwycięstwem Brice Aracil w finałowym 6-3 6-3 przeciwko Isabelle Trilles Waka et Julian Taza.

Pośrednie wydarzenie mężczyzn przyniosło zwycięstwo Jean-Pascal Pellicer et Frederic Aurel Cermeno na Bertrand Goutires iJonathan Gau 7-5 6-3.

kategoria Mixed Intermediate wygrała kleszczyki, pomimo porażki pierwszego seta, pary Club du Mas Mai Vo i Frederic Misset 5-7 7-5 (10-6) na Franck Binisti et Linia Meites.

W zawodach kobiecych finałem był 100% Mas. Line Meites i Emmelien Lambregts uda się pokonać Mai Vo i Valérie Pibis 6-4 7-6(7-3).

W zaawansowanym wydarzeniu dla mężczyzn miejscowi Loïc Tap et Erwan Nicol udane bicie Franck Binisti et Bastien Blanque 5-7 6-3 (10-4).

Niebezpieczne pary, w tym kobieta: Mai Vo

Po pierwsze, pierwsza obserwacja, pary Mas przeprowadzają. Nawet jeśli wciąż są trochę za najlepszymi francuskimi parami, czujemy dużą motywację i talent do łaskotania dużych francuskich par. I to z pewnością małe rozczarowanie. W tej chwili nie planuje się daty tegorocznych mistrzostw Francji, a tym razem region oferuje kluby Padel 3 (Narbonne, Saint Cyprien i Club du Mas w Perpignan).

Alain Henri, jeden z menedżerów klubu, wyjaśnia, że ​​„niefortunnie widzieć klub pełen tylu zawodników wiosłowania bez ich rywalizacji o mistrzostwa Francji w wiosłowaniu”. A lokalne pary są tego samego zdania. Mecze jeszcze się nie skończyły, więc miej nadzieję na Langwedocję i jej kluby, że jest scena.

Jeśli u mężczyzn występuje wiele niebezpiecznych par, u kobiet szczególnie wyróżniono zawodnika: Mai Vo, Gra oparta na regularności, ale nie tylko. Jest również w stanie wykonać szybkie i skomplikowane strzały, aby je odesłać. Byłoby bardzo interesujące zobaczyć jej twarz w obliczu dużych lazurowych par.

Padel Infinity już zapowiada etapy Nowego Roku w Tuluzie, Poitiers itp. Odwiedź jego witrynę, aby dowiedzieć się więcej.

Zespół Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.