Paragwajczycy, Abud i Castaneyra, są zgodni na turnieju P1000 zorganizowanym w Tennis Padel Słońce w ten weekend. Gracze A1 Padel wygrał swój pierwszy P1000 we Francji.

W finale zwyciężyli w dwóch krótkich setach (6/1, 6/2) z Jorisem i Pugliesim, którzy wcześniej wykorzystali kontuzje pary Preauchat / Dalbin.

Rozstawiony z numerem 1 turnieju, Bergeron / Dutoit, został zaskoczony w pierwszej rundzie przez Castel / Seux. Drugą małą sensacją turnieju jest para Ammouil / Maturi, która w XNUMX/XNUMX finału zdołała odebrać seta zwycięzcom turnieju. Jest to również jedyna runda upuszczona na trasie przez Paragwajczyków w całym turnieju.

P1000 skończony, tenis Padel Sun przygotowuje się teraz do Puchar Pastora Fabrice, która rozpocznie się 1 czerwca, przed oczywiście A1 Padel Mistrzowie Monako!