Kelme, sponsor Jose Rico, odnawia swoją ofertę akcesoriów na rok 2020. Znajdziemy niezbędne palety, te plecaki, które pozwalają umieścić rakietę i buty.

Torby

Kelme oferuje doskonałe „paletero” w kolorach swojej flagowej rakiety - Olimpica autorstwa Jose Rico, Możesz wytrzymać trzy rakietyi ma dwie małe kieszenie z gniazdem na przewód słuchawek. Dobra robota!

Marka na łapie oferuje również bardziej klasyczny, mniejszy plecak, w którym nadal możesz przechowywać swoją rakietę. Masz wybór między dwoma kolorami, szczególnie dopasowane do Szakala.

Buty

Hiszpańska marka zawsze była doceniana za jakość swoich butów. K Drex to specjalny model na padel, lekki, oddychający, z podeszwą w jodełkę i wzmocnieniem kostki. Pod względem koloru nadal dopasowujemy do wysokiej klasy rakiety marki.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!