Alain Henry, menedżer Mas Tennis Club, jest dumny z postępów padla w regionie Perpignan. Jest też coś za coś…

Alain Henry jest entuzjastą padla. Pragnąc, aby ten sport rozwijał się najlepiej, jak to możliwe, zaprasza wszystkich ciekawskich do wypróbowania go w domu, w Perpignan lub w dowolnym klubie we Francji.

Jego klub to Mas Tennis Club, klub, który dziś oferuje piękną strukturę i przede wszystkim know-how. Lokalni gracze wiedzą o tym i odpowiadają na każde wydarzenie.

Mówiąc o wydarzeniach, to z pomocą Via Padel że turnieje regionalne są tym, czym są. Jakość z dobrym wyposażeniem, wielu z większą liczbą dat każdego roku i stale rosnącą liczbą rejestrujących się z graczami z innych regionów.

Alain Henry, postać z katalońskiej panoramy, która promuje swój sport w swoim regionie i zaprasza do udziału w wydarzeniuOtwarte z Francji która odbędzie się na jednym z publicznych placów w Perpignan, w Le Castillet, w czerwcu.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.