Jak powiedzieliśmy wcześniej, Alix Collombon jest zarejestrowany w World Padel Tour Marbella Master z Victorią Iglesias, 12. gracz w rankingu. I jak ogłosiła w dn jego konto na Instagramie, Lyonnaise rozpocznie nową przygodę z Sevillanem.

Mistrzyni Francji najpierw wspomina ten niezwykły dla niej początek sezonu:

„To szczególny rok. Dla mnie, która zawsze była z moimi partnerami i która mogła z nimi codziennie trenować, odkąd byli tacy jak ja w Barcelonie, w tym roku jest trochę inaczej, ponieważ Victoria będzie moją trzecią partnerką w tym sezonie.

Teraz nie może się doczekać przyszłości u boku jednej z najlepszych zawodniczek na świecie ostatnich lat:

„Z Alejandrą (Alonso) był to średnioterminowy projekt, w który wierzyłem, z młodym zawodnikiem, który ma dużą przyszłość. Ale w zeszły czwartek, kiedy zadzwoniła do mnie Victoria, bardzo trudno było odmówić. Mówimy o zawodniczce, która doszła do wielu ćwierćfinałów… To dla mnie wielka szansa, bardzo się cieszę, że do mnie zadzwoniła. Będę dużo pracował, postaramy się osiągnąć jak najlepsze wyniki. Bardzo się cieszę z tego nowego stowarzyszenia!”

Od tej pory mówimy sobie, że pierwotny cel Alix, czyli zakończenie sezonu w ośmiu najlepszych parach, zdaje się wracać do życia. Nadal trzeba będzie biczować dla Lyonnaise i Andaluzyjczyka, którzy mają nieco ponad 1200 punktów straty do bliźniaków Alayeto.

Collombon-Iglesias-Master-Final-alayeto-rejestracje

Nowa francusko-hiszpańska para rozegra swój pierwszy oficjalny mecz już za tydzień w Marbelli z młodymi Martą Caparros i Carmen Goenaga.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !