Byli zawodowi tenisiści Arnaud Clément i Arnaud Di Pasquale wyruszyć na podbój Mistrzostwa Francji padel +45 lata do Esprit Padel (Lion).

Rozstawienie nr 6 będzie oczywiście parą, której należy unikać, ponieważ jak wiemy motorower i mieszkaniec Casablanki stali się wielkimi fanami padel. I znacznie więcej, mimo że zajmowali/zajmowali stanowiska w padel we Francuskiej Federacji Tenisowej.

Ci dwaj gracze, którzy znaleźli się w czołowej 40-tce Francji, mogą zajść daleko w tej tabeli, nawet jeśli… w dolnej części tabeli znajdziemy rozstawionego z numerem 3, Nicolasa Kischkewitza / Sébastiena Preauchata. Są też znani gracze z m.in padel Francuski jak Cyril Hanouna i Nallé Grinda (rozstawiony nr 1), ale który niekoniecznie będzie faworytem w przypadku ewentualnej półfinałowej konfrontacji z dwoma byłymi tenisistami.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.