Mistrz Francji Bastien Blanqué, obecnie 182. miejsce w World Padel Tour, rozegra trzy turnieje z Jordim Muñozem, który obecnie zajmuje 78. miejsce w rankingu.

My powiedział niedawno, że Bastien Blanqué nie został jeszcze zarejestrowany dla Mistrza Marbelli, bądźcie pewni, że to już zrobione. Toulousain połączy siły z Madrilenian Javier De Paiz, 210. w rankingu WPT.

Po Marbelli Bastien rozegra trzy turnieje Jordi Muñoz, prosty gracz z bardzo agresywną grą. Obecnie 78. miejsce w rankingu, ten, który był partnerem Paquito Navarro w 2009 r., Jest byłą gwiazdą światowego padla. W 44 roku przyniesie całe swoje doświadczenie Bastienowi. Bardzo obiecujące stowarzyszenie i szansa dla Bastiena na rozpoczęcie sezonu w najlepszy sposób!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!