Para De Benito / Herreros wzięła udział w P2000 des Pyramides. Dwóch hiszpańskich zawodników przegrało w dwóch setach (7/6 6/4), gdy tylko weszli do biegu.

Więcej trenerów niż zawodników

Jorge De Benito: Pracuję głównie w Madrycie jako trener. Współpracuję również z 4padel Bordeaux, poruszając się tam iz powrotem. Ja też jestemtrener Lei Godallier i Laury Clergue. Ostatnio dobrze sobie radzą na World Padel Tour. Przyjeżdżam tutaj, aby cieszyć się turniejem!

Luis Herreros: W zeszłym roku zacząłem trenować austriackich zawodników z World Padel Tour. Byliśmy w Wiedniu, ale w sytuacji Covid musiałem wracać do Hiszpanii. Staramy się zorganizować, aby wznowić szkolenie. Austriaccy gracze nadal nie wznowili rywalizacji, gdy trwa WPT.
Lorenzo Lecci López

Po jego nazwach możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielbicielem pasji do sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jego ambicją jest relacjonowanie największych wydarzeń sportowych (igrzysk olimpijskich i światów). Jest zainteresowany sytuacją Padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.