Wicemistrz Francji Padel, Benjamin Tison, jest gościem programu „Le face-à-Face” w środę 13 maja o godzinie 18. Leworęczny wie, jak sprawić, by proszek przemówił. W ciągu 2 lat Benjamin stał się podstawą francuskiego padla.

148. gracz na świecie, 2. gracz francuski, Focus on Benjamin Tison.

Historia Benjamina

Zanim porozmawiamy o historii Benjamina, rozpoczniemy nasz wywiad na temat ograniczania rozprzestrzeniania. Od poniedziałku 11 maja Hiszpania zezwala profesjonalistom Padel na odtwarzanie. Możliwe niemożliwe?

Następnie rozpoczniemy kurs paryskiego… Jego wielkie początki w padlu, jego pierwsze bale… pierwsze zwycięstwa…

Obwód francuski

Benjamin Tison szybko wystartował na francuskim torze… Pamiętamy parę kolektorów z Frédéricem Pommierem, a potem przygodę z Adrienem Maigretem…

Kieruj się drużyną Francji. Jak Benjamin Tison przygotował się do tak szybkiej ewolucji?

Czy jego styl tenisa pomógł mu w tenisie?

Kierunek World Padel Tour

Jego wielkie początki na torze zawodowym: zanim porozmawiamy o jego pierwszych wynikach, porozmawiamy o jego związku z Jérémy Scatena?

Jak został zbudowany? Dzisiaj para Tison / Maigret jest w ustach wszystkich… Czy zobaczymy ich nowych współpracowników? Jak doszło do tego rozdzielenia?

Więc skojarzenie z Jérémy Scatena? Jaka była podróż? Teraz, kiedy mieszka z Jérémy w Barcelonie ... Partner do końca ... Czy były jakieś trudności w przygotowaniu się do sezonu zawodowego?

Jakie są jego ambicje? Czy wyznaczył sobie cele?

Francuski zespół padel

Celuj w świat padla… Czy uważa, że ​​test będzie się nadal odbywał?

Jak się czuje w Drużynie Francji? Skomplikowane chwile / Miłe chwile / Anegdoty…

Opinia / opinia

Zaangażowany gracz, gracz z doświadczeniem w nauczaniu, gracz, który zna proces i tryb działania między sektorem publicznym i prywatnym.

Jaka jest jego praca z FFT w dziedzinie edukacji? Jak się rozwija?

Od początku roku widzieliśmy wiele napięć w klubach Padel. Jakie jest jego zdanie? Jak on to widzi? Jego porady / pomysły

Jérémy Scatena zaproponował zorganizowanie ogromnego turnieju padel „w nieoficjalnym francuskim trybie mistrzostw padel”, jeśli FFT nie zaoferuje lub nie wróci do organizowania pięknych wydarzeń w drugim semestrze. Jednak ?

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.