Mistrz Francji Johan Bergeron będzie związany z Pierre-Etienne Morillon podczas turnieju ożywiającego World Padel Tour: Estrella Damm Open!

Tison / Scatena nie będzie jedyną parą w 100% francuską w losowaniu mężczyzn na Estrella Damm Open w Madrycie w niecały tydzień. W rzeczy samej, Johan Bergeron postanowiłem naśladować jego partner we Francji Bastien Blanqué, współpracując z (francuską) legendą tego sportu na turniej regeneracyjny!

Żartuję na bok, jego partner Javier Lopez Garcia zablokowany w Dubaju z powodu Covid-19, Johan Bergeron musiał szybko znaleźć innego członka drużyny. Jest to teraz zrobione, ponieważ odbywa się to z jego przyjacielem Pierre-Etienne Morillon, 19-ty zawodnik z Francji i 402 miejsce na World Padel Tour, że mistrz Francji weźmie udział w Wstr Estrella Damm Open. Stowarzyszenie, które normalnie powinno trwać tylko jeden turniej. Życzymy powodzenia tej 100% Lyonnaise i 100% Head Padel!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!